reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

reklama
Hmm, wyglada na to że Kubuś nie lubi kaszek, każdy ma swoje upodobania, taki mały człowiek tez ma do tego prawo, mój nie przepada za kaszka malinową, inne zjada a malinowej nie chce, cos w tym jest:tak:
 
idziu no prosze jak twoja mala kaszke polubila :-) i cycusiowe mleczko na inne smakolyki zamienila.Zuch dziewczyna!!
buba - nie, nie, to nie sa posilki mojej malej - to byla propozycja dla zuzi czym zastapic mleczko :)
moja mala je kaszke tylko raz ale z checia :) inne posilki to zupka oraz deserek - pozostale to cyc :)
 
Od soboty Jagoda je biszkopta. Fajnie się zdziwiła, jak dostało go do ręki i włożyła do buzi. Smakował jej. To, co nie zjadła, dołożyłam jej do kaszki.
 
A u nas maja nadal je kaszke ryzowa ale tylko na wodzie ale oprocz bananowej zjada tez jablkowa. Maleczne dalej jej nie smakuja :-(
Probowalam jej podac do picia mleko modyfikowane i beeeee jak sie krzywila.
No ale jest jakis postep mloda zaczela pic, rozcienczam jej soczki z woda i wciaga cala butle.
Zjada tez obiadki sloiczkowe ale najbardziej jej smakuja robione przez mamusie, osatnio sprobowala buraczkowej mniam mniam zjadla cala miseczke:), ja jej nie miksuje tylko rozdrabniam widelcem jejku jak ona wtedy zuje to jedzonko :))) (oczywiscie zupki bez smietanki)
 
Kuba w sobotę wciągnął deserek z jogurtem (ten po 6 m-cu), bo w domku akurat już nic innego nie było i nic złego się nie działo:-). A deserek smakował bardzo:tak:.
Woloszki - widzę, że Twoja mała ma taki sam gust kulinarny, jak mój Kubula:-D.
 
Zuziu, Miłek też lubi ten deserek. Chociaż ostatnio dostałam przesyłkę deserków frutapura i Miłek zjadł je z ochotą.
Ostatnio dałam mu pół kromeczki z szyneczką - był happy.
Ach te dzieciaczki!
 
No cóż, ja jeszcze kanapeczek z szynką nie daję, ale spróbujemy dziś Indyka w pomidorach z warzywami Gerbera:-).
 
reklama
Do góry