reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

reklama
KasiaJ ja tez Cie podziwiam...Ja od 2 tygodni fiksuje,że Natalka je za mało mleka...dziś rano z butli zjadła tylko 50ml...jakieś 50ml wcisnęłam jej łyżeczką:dry:z dnia na dzień jest coraz gorzej:-(
Śniadanie -teoretycznie 150 ml kaszki+20ml desterku(mix bo bez deserku nie ruszy) teoretycznie bo rano karmi ją Darek a on ma miękkie serce i pozwala jej zostawić połowę:dry::dry::dry:
II śniadanie robię 150 ml mleka czasem zje 100...
Obiad słoiczek 125 g
Deserek
Kolacja Kaszka 150ml+50ml deserku-karmie ja także bez litości zjada wszystko-no czasem zostawi 30ml...
 
U nas takie przepychanki to normalka Jest dzień że mam w domu mały odkurzacz ale przeważnie to jedzenie to raczej ciężkie przejście I chyba przestałam się przejmować Ze dwa miesiące fiksowałam ale tak to za długo człowiek nie da rady Teraz robię ze dwa trzy podejścia a jak nie chce jesc to trudno kiedyś zgłodnieje
 
U mnie też problemy z jedzeniem:-(ciąg dalszy!
Ale właśnie zjadła kaszkę na dobranoc z Hippa waniliową i bardzo jej smakowała i zjadła cały słoik 190:tak:jestem szczęśliwa, bo nareszcie buzię otwierała!! :tak:
Jutro jadę po więcej słoiczków:tak::tak:
 
u nas puki co z jedzeniem problemu nie ma...cyc jedzony bez poblemu...i słoiczki rówież....wczoraj drugi dzień jedliśmy ziemniak- dynia...mi to jakoś nieładnie pachnie- młodemu smakowało...więc dzisiaj bedzie wcinał to samo dalej...
 
reklama
Do góry