reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

reklama
aga moja żaba cycem nie pogardzi a nie ważne że przed chwilą jadła np. kaszkę.
Blanka jak chce cyca a mam ją na rękach to liże mnie i mruczy hi hi :)

U nas tak wszystko na raz zaczęła ładnie wciągać.
 
Aga może skrzat doszedł do wniosku, że nie będzie już męczyć mamy cycaniem ;-)

U nas dziś póki co z jedzonkiem problemów nie ma, tylko znów zatwardzenie :dry:
Julka z niekapka też pić nie chce, tylko znęca się nad ustnikiem albo robi nim "bam bam" żeby tylko słyszeć hałas :eek: Dlatego wodę albo herbatkę daję jej w normalnej butelce, bo pić musi, bo inaczej to zatwardzenia ją w ogóle zabiją :dry:
 
Kubeczek niekapek, jeszcze czeka, ale Jacuś trzyma sam sobie butle i tak popija, że dziennie około 120- 200 ml. herbatki, wody lub soczku wypije, ale to tak 3 łyki i za dziesięć minut znowu...
 
My też pijemy z butelki, kubeczków jeszcze nie próbowałam, zosia woli pić soczki niz wodę( niestety) ale dziennie wypija ok 140 ml+ 3 razy na dobe pierś, zastanawiam sie czy to nie za mało?pije co kilka minut po łyczku:tak:
 
My tez mamy problem z piciem.Buba potrafi nie pić ze 3 dni i wcale sie nie domaga.czasami wypije parę łyków i tyle:sorry2: Wczoraj wypiła 60ml bo dużo chlebka zjadła i ja zapchało ale dziś znowu nic.Muszę spróbować Bobo fruta
 
Moje Dziecię podczas lipcowych upałów odmówiło picia zarówno piersi jak i butelki :wściekła/y:podawałam jej wtedy swoje mleko z łyżeczki :-( może tak spróbujcie?u nas łyżeczką jemy bardzo chętnie
 
Moj maluch jak był młodszy to nie chciał pić nic a nic tylko mleko a teraz po kaszce około 120 po obiadku około 240 ml :szok: chyba musze kupić większą butlę na herbatkę
 
reklama
u nas dzisiaj na obiad delikatny rosołek z cielęciny z ryżem z bobovity...niestety filipkowi nie smakował...kilka łyżeczek i odmówił dalszego jedzenia- co mu się naprawdę nie zdarza..
 
Do góry