reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

o pomidorowa, czemu ja na to wcześniej nie wpadłam :-) jutro albo pojutrze zrobię młodej :tak: ciekawe czy zasmakuje w pomidorówce tak jak rodzice :-D
póki co właśnie robię zupkę taką ryżową z kalarepką i koperku dodam - ciekawe czy zje coś :sorry2:

no i zjadła - dwie łyżeczki :-(

AsiaN - może to faktycznie przez ząbki te luźniejsze kupki, albo po prostu na nowości tak reaguje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj kupiłam słoiczek gerbera z jagnięciną i Dominek zjadł pięknie. A poza tym to spróbowałam mu dać biszkopty Petitki i bardzo mu się to spodobało. Siedzi sobie z biszkoptem w ręce i zajada aż mu się uszy trzęsą:tak:.
W niedziele dostał rosołek taki jak dla nas robiłam z makaronem i też mu bardzo smakowało. Muszę spróbować pomidorówki:blink:
 
a u nas zupka ktora wczoraj zrobilam- z buraczkami wyladowala na moich kolanach...po prostu rewela...

w pogotowiu mialam sloiczek puree z marchewki i ziemniaczkow z jagniecinka..i zjedzone pol sloiczka :tak:
 
Dziś był krem dyniowy z żółtkiem gerbera...chciałam dać pół słoiczka ale kiedy go chowałam Piotrek dość skutecznie wyraził swoją dezaprobatę....no to dałam cały...i dobiliśmy sie bananami z kaszką...
A z nowości na 7 miesiąc mam Jarzynowa z Kurczakiem i kaszką manną,Ziemniaczki z soczystym kurczakiem i kabaczkiem,Risotto z marchewką i indykiem,Ziemniaczki z pożywną fasolką i wołowiną,Ziemniaki z kurczakiem w pomidorach i Warzywa w potrawce z indyka z owocową nutą...czeka nas wiele dni kombinowania ;-)
 
u nas buraczek bardzo smakował dodany do zupki z marchewki i ziemniaczka ale kupka troche za luzna po nim była wiec raczej na razie rezerwuje go tylko do zadań specjalnych

Dziewczyny, a co sadzicie o warzywach ze sklepów eko, lepsze słoiczki? mam dylemat, choć póki co gotuje sama
 
chyba u Skrzata, wraz z tym jak się przekonał do gerberowego słoiczka z królikiem, jakiś przełom nastąpił.
w niedzielę słoiczek warzywek z rybką po grecku, wczoraj marchewka z kurczakiem i śliwkowym purre, a dzisiaj warzywka z jagnięciną :-)
ciekawe czy to trwała zmiana ;-)
 
toż to Bartoszek się rozsmakował, brawo!!

No i oby tak dalej....aleja myślę że jak już akceptuje tyle smaków to teraz problemów nie będzie :-):blink:
 
reklama
nono, taki był wybredny, a teraz nie jednego dzieciaczka prześcignął - w tym Olkę ;-)
zjada cały słoiczek?
a czy Wasze dzieciaki też przy jedzeniu sie kręcą na wszystkie strony i są zainteresowane wszystkim wokół tylko nie łyżeczką :confused:
 
Do góry