reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

U mnie to w ogóle będzie wszystko powoli, bo z powodu zagrożenia alergią mam nakazane wprowadzać jedną nową rzecz na tydzień. Więc teraz pewnie gluten, za tydzień ziemniaczek, do mięska dojdziemy, jak Maja będzie już chyba chodzić ;-)
 
reklama
Meleulu to ja w ten sposób chyba dojadę do kaszek, jak Lenka nie będzie chciał robić kupki :baffled: Na razie żadnych zapieraczy nie daję, zamówię sobie orkiszową aby ten gluten wprowadzić - ale to będzie tylko uzupełnienie.

Też bym chciała aby mogła więcej jeść różności, ale jej organizm nie radzi sobie z marchewką, ryżem, kaszą itp - poprostu się korkuje :-(
 
Filipa też przyblokowało...3 dzień kupki nie widać...a tak to codziennie była....bączki śmierdziuszki puszcza non stop...;-)
 
Alek jadł arbuza jajko (żółtko) kanapki z szynką , serkiem białym , rybę, frytki , jagodzianki a codziennie to już koniecznie DANONKI . i NIC MU NIE JEST. JEST UŚMIECHNIĘTY SZALEJE NA WYRKU OBRACA SIĘ WOKÓŁ WŁASNEJ OSI NA BRZUSZKU PRAKTYCZNIE PEŁZA , NO I MA TRZECIEGO ZĘBA
 
Ostatnia edycja:
Alek jadł arbuza jajko kanapki z szynką serkiem białym , rybę frytki , jagodzianki a codziennie to już koniecznie DANONKI
Ale Ci zazdroszczę... Z powyższego menu nie mówię o Mai, ale JA karmiąc piersią nie mogę jeść: arbuza, jajko, kanapki z serkiem białym, rybę, frytki, danonki. Ujdą kanapki z szynką (bez masła!) i o dziwo jagodzianki... Ciesz się dziewczyno!
 
Alek jadł arbuza jajko kanapki z szynką serkiem białym , rybę frytki , jagodzianki a codziennie to już koniecznie DANONKI . i NIC MU NIE JEST. JEST UŚMIECHNIĘTY SZALEJE NA WYRKU OBRACA SIĘ WOKÓL WŁASNEJ OSI NA BRZUSZKU PRAKTYCZNIE PEŁZA , NO I MA TRZECIEGO ZĘBA
hm.... ciekawe....
Reni mi sie przypomniała :ninja2:

Moniczko Twoje dziecię ma żelazny żołądek... :szok:
 
Alek jadł arbuza jajko kanapki z szynką serkiem białym , rybę frytki , jagodzianki a codziennie to już koniecznie DANONKI
:szok::szok:

nasza mała tez czwarty dzień kupki nie robi :-( tzn nie płacze, więc brzuszek chyba jej nie boli ale parę razy stęka jakby kupkę robiła a jak patrzę w pieluchę to jest pusta :baffled: wiem, że u nas kupka rzadko bywała, ale jak na samym mleczku była, bo jak wprowadziłam nowości to raczej była codziennie...

no i my też pomału wprowadzamy nowe rzeczy :tak: ale nam się nie spieszy ;-)
 
Alek jadł arbuza jajko kanapki z szynką serkiem białym , rybę frytki , jagodzianki a codziennie to już koniecznie DANONKI . i NIC MU NIE JEST. JEST UŚMIECHNIĘTY SZALEJE NA WYRKU OBRACA SIĘ WOKÓL WŁASNEJ OSI NA BRZUSZKU PRAKTYCZNIE PEŁZA , NO I MA TRZECIEGO ZĘBA

no niezła dietę ma już twój synuś....no ale każdy robi jak uważa...

mamjakty u nas również bez bólu brzuszka...ale ja wyglądam tej kupki jak wariatka...wolałam jak codziennie była...dałam młodemu jabłuszka trochę może pomoże.... ;-)
 
Alek miał właśnie problemy z kupką robił za twardą i z dużym wysiłkiem na wakacjach podałam mu te rzeczy w ilościach rozsądnych oczywiście i problem z kupka zniknął . Dziewczyny nie bójcie się wzbogacenia diety, zaufajcie intuicji. Słoiczki to nie wszystko.
 
reklama
Do góry