reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
A jak tam , znalazlas AXN?? dzisiaj leci LOST ... juz sie doczekac nie moge ;D ... szkoda tylko ze ta nowa seria leci tylko w niedziele  :( ... no ale coz ... damy rade ;) ;D
 
MoniQa pisze:
A jak tam , znalazlas AXN?? dzisiaj leci LOST ... juz sie doczekac nie moge ;D ... szkoda tylko ze ta nowa seria leci tylko w niedziele :( ... no ale coz ... damy rade ;) ;D

Wlasnie spytalam meza i mowi, ze mamy ten program :) On jednak stwierdzil,ze nie bedzie ogladac bo nie chce zaczynac w polowie i poczeka az TVP wykupi ta druga serie i wtedy obejrzy od poczatku. Ja jak nie zapomne to zobacze dzisiaj :)

No i mialam sie uczyc, owszem powtorzylam wszystko co do tej pory sie uczylam, ale zeby cos nowego skubnac ... o nie, nic z tych rzeczy. Wzielam sie za sprzatanie haha. Druga pralke wlasnie wstawilam, zmylam podlogi, bo oczywiscie wczoraj to na nic nie mialam ochoty i palcem nie kiwnelam :p Ale ze mnie dziwolag ;D
 
Agutek pisze:
MoniQa pisze:
A jak tam , znalazlas AXN?? dzisiaj leci LOST ... juz sie doczekac nie moge ;D ... szkoda tylko ze ta nowa seria leci tylko w niedziele  :( ... no ale coz ... damy rade ;) ;D

Wlasnie spytalam meza i mowi, ze mamy ten program :) On jednak stwierdzil,ze nie bedzie ogladac bo nie chce zaczynac w polowie i poczeka az TVP wykupi ta druga serie i wtedy obejrzy od poczatku. Ja jak nie zapomne to zobacze dzisiaj :)

No to powiedz mezusiowi ze ta druga seria Lost zaczela sie dopiero w tamtym tygodniu ( lecial tylko jeden odcinek :p ) i ze jak cos to moge opowiedziec ;D   MIlego ogladania ;)

Ja dzisiaj to sie postaralam na maxsa ..hihihi... nawet bigos zrobilam ;) ... tylko maz przyprawial i dal za duzo pieprzu ;) .. jednym slowem spieprzyl sprawe ;D ;D :D
 
Cześć Wpadkowiczki :) :) :)

MoniQa pisze:
... zreszta mam dzisiaj wery dobry humoreks ,

Super słyszeć MoniQo że masz dobry nastrój...sama wiesz że fasolki lubią optymistyczne i wesołe mamusie ;D

Co do braku wpadek...ja proponuję Agutku...żebyś w ramach pomocy bliźnim pokazała nam jak to się robi ;D ;D ;)...reszta Wpadkowiczek chętnie posłuży się później twoimi radami ;) :D
 
MoniQa pisze:
Agutek pisze:
MoniQa pisze:
A jak tam , znalazlas AXN?? dzisiaj leci LOST ... juz sie doczekac nie moge ;D ... szkoda tylko ze ta nowa seria leci tylko w niedziele  :( ... no ale coz ... damy rade ;) ;D

Wlasnie spytalam meza i mowi, ze mamy ten program :) On jednak stwierdzil,ze nie bedzie ogladac bo nie chce zaczynac w polowie i poczeka az TVP wykupi ta druga serie i wtedy obejrzy od poczatku. Ja jak nie zapomne to zobacze dzisiaj :)

No to powiedz mezusiowi ze ta druga seria Lost zaczela sie dopiero w tamtym tygodniu ( lecial tylko jeden odcinek :p ) i ze jak cos to moge opowiedziec ;D   MIlego ogladania ;)


Maz zaproponowal, ze sciagnie z neta wszystkie odcinki, bo mowi, ze widzial je. Tylko zastanawiam sie ile ich jest, bo czy ja dam rade je obejrzec wszystkie ;D
W ogole okazalo sie, ze cala moja rodzinka to oglada i mi opowiadaja o co chodzi, a ja gula do nich " ta katastrofa byla naprawde ??? to skad tam kamera sie wziela ??? " .... bo ja glupiutka caly czas myslalam, ze to reality show, a nie serial i jednym slowem cymbala z siebie zrobilam :p ::)

monika3 pisze:
Cześć Wpadkowiczki :) :) :)

Co do braku wpadek...ja proponuję Agutku...żebyś w ramach pomocy bliźnim pokazała nam jak to się robi ;D ;D ;)...reszta Wpadkowiczek chętnie posłuży się później twoimi radami ;) :D

Dobre monika3 dobre...jednym slowem posiuralam sie ze smiechu  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry