reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Oj malaga ciezki z ciebie przypadek haha ;) uparlas sie, ze w ciaze nie zajdziesz i powiem ci, ze ci, co mowia "nie" to latwo zachodza i maja wpadeczki :laugh:
 
reklama
Mój mąż też mówi, że ciężki przypadek ze mnie :p ;D ;D

Nie wiem, takie jakieś mam przeczucie dziwne, że będę musiała poczekać trochę na bejbusia..

Zobaczymy, co przyniesie los ;)
 
trzeba cie przelozyc przez kolano i porzadnie schlostac dupsko..ot tyle ::)


:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Teraz to raczej nie za bardzo, bo mnie połamało i ledwo się ruszam ;) To też mi trochę pokrzyżowało plany... Ironia losu - znów bolą mnie krzyże :p Moja pani doktor wysłała mnie na badanie moczu, żeby wykluczyć jakąś chorobę nerek ::) Boję się trochę, bo mój tata ma kamienie nerkowe, jest po operacji, jedną nerkę ma usuniętą, więc jakieś predyspozycje do tej choroby mam ::)

Przytulanka są co prawda, delikatne, bez "ekscesów" i "akrobacji" ;D bo fizycznie nia dałabym rady ;D ;D Ale czy w takiej sytuacji uda mi się męża namówić na staranka już teraz?? Czy warto?? Może lepiej przekonać się, co mi się znów podziało ::)
 
malaga, nie denerwuj mnie ::)
chcesz - wsiade zaraz w pociag i naprawde ci tylek schlostam... kombinujesz ;D
nie wyszukuj sobie powodow na nie ;)
 
Agutek pisze:
malaga, nie denerwuj mnie ::)
chcesz - wsiade zaraz w pociag i naprawde ci tylek schlostam... kombinujesz ;D
nie wyszukuj sobie powodow na nie ;)

;D ;D

Mówiłam już, że Cię uwielbiam, Agutku?? ;D ;D ;D ;D
 
Powtórzę - uwielbiam Cię ;D ;D ;D ;D

Naprawdę nie kombinuję.. Siekło mnie znowu.. Coś mam z tym kręgosłupem, albo z nerkami - zrobię badania moczu i zobaczymy, co wyjdzie..

Staranek nie przerywam, chyba, że mąż odmówi współpracy ;) Spróbuję mu wmówić, że jeszcze możemy bez asortymentu dodatkowego >:D Będę oszukiwać >:D >:D >:D Ciekawe, czy da się na to nabrać?? >:D >:D
 
reklama
Witajcie!
jestem tu od dawna ale dopiero się dołączyłam.
Też staramy się o maleństwo i dzisiaj mam termin @ a tu na razie :) NIC!!!
2 tygodnie temu miałam krwawienie 2-dniowe (implantacja???). Czekam.......
 
Do góry