reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Gorączka ;D

@ sobie pomału odchodzi.. Dziś już 6. dc.. Za kilka dni będę mieć dni płodne ;) Wyciszam się ;) :D
 
reklama
Dziewczeta wpadkowe fluidki specjalnie dla Was na rozgrzewke ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Fluidki złapane :D :D

Agutek pisze:
I jak wyciszyłaś się? ;)
Ja tam właśnie sie rozgrzewam i próbuję wpaść w rytm haha ;D
Może tym razem się uda ::)

Kurczę, ja jakoś tak strasznie nieśmiało.. ;) Już pomalutku pojawia się śluzik płodny.. Mężulek dalej w nieświadomości żyje... Pewnie koło 13-15 dc będzie owu... Sama nie wiem.. Te staranka będą pewnie takie "spokojne" - nie chcę męża wystraszyć ;) :D
 
malaga, bądź dzielna i walcz jak lwica!!!! :laugh: maz sie ucieszy jak zobaczy piękne dwie kreseczki - jego dzieło ;)


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
 
To i ja troszke fluidków podłapałam...moga się przydać ;D ;D ;D ;D

Teraz pozostaje tylko mężczyzn wykorzystać odpowiednio i gotowe :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
ale bym sie smiala jak nasz niedowiarek malaga zaliczylaby taka wpadeczke w tym cyklu..niby tu nie ma wiary w to, ze za pierwszym razem sie uda, niby tu maz taki wojownik przeciwnik a wyskoczylaby mala kruszynka... ;D
normalnie rewelka :laugh:
 
Agutek pisze:
ale bym sie smiala jak nasz niedowiarek malaga zaliczylaby taka wpadeczke w tym cyklu..niby tu nie ma wiary w to, ze za pierwszym razem sie uda, niby tu maz taki wojownik przeciwnik a wyskoczylaby mala kruszynka... ;D
normalnie rewelka :laugh:

;D ;D ;D

Nie ma wielkich szans Agutku :) Wczoraj się przytulaliśmy z mężulkiem (który dalej nic nie wie ;D ), co prawda śluzik już płodny, ale do owu jakieś 3 - 4 dni.. Nie wiem, czy uda mi się go namówić na seksik jutro, pojutrze :p
 
reklama
malaga pisze:
do owu jakieś 3 - 4 dni.. Nie wiem, czy uda mi się go namówić na seksik jutro, pojutrze :p

Pomyłka ;) Jeśli się nic nie przestawi, to za jakieś 2 - 3 dni jajo powinno wyskoczyć ;) ;D ;D

Nie powiem, żebym nie chciała takiej wpadeczki, Agutku.... Ale... ;) Ja już wiem, że w ciążę się tak łatwo nie zachodzi ::)
 
Do góry