reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

madizujka- ja się ketonalu forte nabrałam jak miałam okropne problemy z bólem głowy.. ::) teraz żołądek już go nie chce przyjmować..

ale niezłą mine miała wczoraj babka w aptece jak przyjechaliśmy z A. na dyżur nocny i od drzwi krzyczeliśmy,że chcemy coś mocnego na bóle menstruacyjne :D i jeszcze kartą nie mogłiśmy zapłacić, więc wyliczała co nam dać żeby kasy starczyło :))) hihihi tylko nagrać to i puszczać w TV ;D
 
reklama
:) no musiało być to ciekawe hihihi
Mi już też wysiada wątroba po Ketonalu...ból przechodzi ale jak za dużo wezmę to zaś mnie ona boli.... oj cięzkie nasze życie...w bólu
 
Dziewczyny!

Byłam u pani gienkolog w czwartek. Widziałam ŻYWĄ dzidzię . Pływała jak mała foczka. Dostałam tez duphaston do przyjmowania. Doktorka powiedziała, że nienawidzi jak inni lekarze bezmyślnością przedwcześnie uśmiercają dzieci...Kazała (wręcz rozkazała ) iść na 2 tyg. na zwolnienie i prowadzić tryb zycia "kanapowy", żeby nie zaszkodzić dzidzi. Coraz bardziej wierzę, że będzie wszystko dobrze i w styczniu będziemy w trójkę...
Dziś mężuś przywiózł mnie do pracy na trochę uporządkować niezakmięte sprawy. W poniedziałek czeka mnie rozmowa z szefem i współpracownikami, żeby się nie załamali psychicznie, że mnie nie będzie...bo roboty u nas jest więcej niż pracowników(haha haha- w tej sytuacji i tak mam to poczęści w nosie!).

Ela, badania zrobię w poniedz. Raczwej nie będę miała kontaktu z Internetem przez okres zwolnienia....Chociaż może jak nie będę mogła pracowac dalej to wysupłam coś na kompa, może będę mogła robić pewne prace w domu...żeby potem mnie nie spławili....A mężuś i tak płacze od roku ,że wszyscy koledzy grają w sieci na strzelankach tylko on nie.

Ucałowania dla wszystkich z tego forum. I dziękuję po raz wtóry za wsparcie-pa. :laugh:

Kamila
 
Kamilala1 to cudownie, widziałaś dzidziolka, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku!!! Teraz ładnie bierz leki i odpoczywaj duzo!! A pracą się nie przejmuj, dziecko ważniejsze.,. zoabczysz wszystko sie ułoży!!! No i zaglądaj do nas czasem. Buziaki dla Ciebie i maleństwa :-* :-* :-*
 
Kamilala1 no to super ... ciesze sie strasznie ze wszystko w porzadku .. odpoczywaj i wracaj do formy :)
 
Im bliżej starań, tym bardziej się boję... Szkoda, że sobie nie wpadliśmy, tak jak mi się marzyło ;)

Choć z drugiej strony...

Sama nie wiem...
 
reklama
Do góry