reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

No to wrocilam.

Punkty 1 i  3 planu zrealizowane :)
Na lyzwach bylo superowo, okazalo sie, ze jeszcze pamietam jak sie to robi hihi ;D Ale to nie zmienia faktu, ze trzy razy lezalam ;) Wrocilam z obitym kolanem i pupa. ::) Mam takie ociezale nogi, jednak mam malo ruchu na codzien i pewnie jutro czekaja mnie zakwasy. Kto nie probowal jazdy na lyzwach - polecam, supersprawa!!!

Teraz czas by zrealizowac pozostale punkty planu, tylko troche mi sie nie chce - szczegolnie punktu 2 i 4, bo o 5 rzecz jasna nie mowie :p
 
reklama
Dzień dobry :D

Mówiłam już, że nie lubię poniedziałku i pierwszej zmiany do tego?? No to mówię ::) Wczoraj, po powrocie z zajęć zabrałam się za gotowanie obiadku, troszkę odpoczęłam, a wieczorem poszliśmy ze znajomymi do knajpy :)
W sumie poszłam spać o 1, dlatego jestem strasznie niewyspana ::) Pocieszam się, że te 5 godzin szybko minie i Agusia zrobi sobie drzemkę, dopóki mąż z pracy nie wróci ;) Wogóle sobie obiecuję, że dziś pójdę spać najpóźniej o 22, bo inaczej jutro będę równie nieprzytomna jak dziś :)

Uciekam, muszę coś ze sobą zrobić zanim wyjdę i się ludziom pokażę ;)

Dziewczyny, życzę Wam miłego poniedziałku :D
 
Dzien dobry!
A ja zdycham po wczorajszych lyzwach. Wygladam jak jakis kombatant wojenny. Plastry na stopach, wszystko obalale. Jeszcze w nocy zle spalam, bo snily mi sie jakies glupoty, bolal mnie zab i pryszcz na brodzie, ktory mi wyskoczyl z zwiazku ze zblizajaca sie @ !!!! Ale jestem zla :mad: Zycze zatem aby chociaz wam minal ten dzien na przyjemnosciach bo moj raczej juz bedzie do bani....
 
oo super!! tzn co do Izabelki super! ja tam codziennia zaglądami sprawdzam rozwój sytuacji :)

Agutku,atobie współczuje zęba bolącego, pryszcza i @! ale juz niedlugo @ nie bedzei, a pryszcze jak bedą, to tylko ciążowe ;)

malaga, biedulko, jak o takiej godzinie da sie pisac całkiem przytomne posty??? ja o 7 jestem jak lunatyk ::)
 
Wow:)..co za wiadomosc..rano tu zerknęłam- na styczniówki..i nie bylo tej info..jej- IZABELKO TRZYAMY KCIUKASY!!!myslami jesteśmy z Tobą!!!


Tak wogóle- zapomnialam sie przywitać:/....WITAMY!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wizyte u dentysty mam dopiero 26 stycznia, a w planach mialam leczenie zupelnie innego zeba i znowu plany trzeba zmienic...bleee :(

Elzbietko jak twoja @ ? Ktory to juz dzien cyklu ???
 
reklama
O tak lepiej pod bacznym okiem lekarza. Mysle, ze powinnas juz sie do niego wybrac bo jednak zbyt dlugo to trwa :( No chyba, ze przczyna jest bardzo mila, a wtedy to niech sobie trwa i trwa az do 40 tygodnia ;)
 
Do góry