reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Matik jeśli miałabym wybierać między tymi dwoma nie sugerując się ceną brałabym ten droższy, ten jasny:) bardzo ładny:)
Kasia spacerówka super ale gondola mi się nie podoba...
a mi spodobał się ten
X-LANDER WÓZEK X-PULSE 3w1 ŚPIWÓR,TORBA RĘKAWICZKI (4925527626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
co myślicie?
,

Beata - tez stawiam na ten wózek....testowałam go w sklepie i jest rewelacyjny...szukałam czegoś lekkiego, zgrabnego i zwinnego i wąskiego i oto on. Pani w sklepie mówiła ze to następca Navington Cadet /ten sam producent/, i że sama go ma i jest świetny. Także ja raczej przy tym pozostanę :)
[h=1][/h]
 
reklama
em es zet ​naprawdę super jest ten x pulse, koleżanka go ma i bardzo chwali. Póki co jeździ gondolą. Tylko dla mnie gondola jest za nisko zamontowana kurde..
 
U nas decyzja wózkowa w końcu zapadła - będzie Jedo Bartatina;) Na wertepy będzie idealny... Najwyżej się dokupi później drugą spacerówkę na wyjazdy tylko;)
 
U nas dopiero wszedł temat wózków i po wykluczeniu przez siły wyższe bebetto luca każdy z nas wytypował swój (dostępny) typ.... I teraz walczę z tatuśkiem ..

Wybór mamy między

Britax b-smart (czarny), a abc design mamba (grafit)...
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1421542795883.jpg
    uploadfromtaptalk1421542795883.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 115
  • uploadfromtaptalk1421542805214.jpg
    uploadfromtaptalk1421542805214.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 110
  • uploadfromtaptalk1421542856162.jpg
    uploadfromtaptalk1421542856162.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 118
  • uploadfromtaptalk1421542868095.jpg
    uploadfromtaptalk1421542868095.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 105
Bo tutaj koszt bebetto to około 700euro a nie uśmiecha nam się tyle na wózek wyłożyć...
A z pl ściągnąć to też graniczy z cudem. Bo na allegro ci co wysyłają za granicę nie mają dostępnego koloru, który nam odpowiada :/
 
Czarnulka britax sliczny:) ja kupilam bebetto pascal jutro powinien byc:)
Zdecydowalam sie na uzywany i wygralam licytacje na 635 zl:) z nosidelkiem maxi-cosi:D
 
reklama
Beata o, to ci się udało :tak:
A mnie Kasia zaraziła ochotą na Joolz Day ;-) i dalej dumam i dumam pomiędzy Murą 3 a Joolz ze starej kolekcji.
 
Do góry