reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

My osobiście polecamy wózek Traxx Marlin red w wersji 4 kołowej. Jest superancki na spacerki - sprawdza się zwłaszcza na naszych drogach, nieskomplikowany i dopracowany w najdrobniejszym szczególe.
345771.jpg

i poniżej w wersji spacerowej

pl7-On%20the%20Road.jpg


Dalsze szczegóły (w j. niemieckim) na stronie:
http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/42bc009600d360bc274050f33606061d/Product/View/331774, 
inne produkty firmy TRAXX na stronie:
http://www.hauck-group.de/de/untertyp.asp?PLID=7&BID=1&KID=1&HID=6

Dodam tylko, że rączka kierownicy jest regulowana, można ją podnosić na 3 poziomach, koła przednie są pompowane i niezależnie skrętnie, poza tym, że jak widać na zdjęciu nr 2 problemu nie sprawia żaden kamulec na drodze. Wyściółkę gondoli można zdejmować do prania, a tapicerka bez problemu nadaje się do prania w pralce.
Polecamy!
 
reklama
Witajcie!

Jestem pierwszy raz na tym forum i ogromnie uśmiałam się czytając Wasze posty. Jednocześnie czuję, że dobrze trafiłam, ponieważ stoję właśnie przed wyborem wózka dla swojego dzidziusia. Nie jestem przesądna, więc kupię wózek zanim przyjdzie na świat (a to już niedługo :) ).
Wymyśliłam, że mogę kupić wózek spacerowy z opcją głębokiego. Ma on tę zaletę, że jest lekki (waży zaledwie 6,5 kg), jednakże obawiam się, czy nosidło dla noworodka zapewni dzidzi dostateczną ochronę. Poza tym jest to bardziej spacerówka, czyli kółka nie są duże, z jakiejś dziwnej masy. Jednak ja też mieszkam w bloku bez windy, w dodatku od niedawna, więc nawet jeśli inni zostawiają wózki na dole, to ja tego zrobić nie mogę, bo mój już się tam nie zmieści. Nie ma wózkarni, a klatka nie jest szeroka. I będziemy trochę jeździć. Mam też na myśli ewentuanie używany wózek 3-kołowy tej samej firmy (Graco), który waży poniżej 11 kg (dokładnie nie wiem).
Poradźcie, jak to rozwiązać. Czy faktycznie kupić tylko głęboki?

Pozdrwiam
Aga
 
ja tez jestem pechową posiadaczka polskiego sprzętu firmy WYCHAMET. Hamulce wysiadły a te całe "nosidełka" czy cośtam jeżdza w nim to w góre to w dół i qrna wypadają poprostu :o :o :o Jeszcze mi dzieciny wypadna kiedy na chodnik tfu tfu tfu!!!!!!
Do bagażnika sie mieści, nie powiem /o właśnie martyna spróbuj zdjąć koła, my tak robimy i w sumie w 3 minuty wszystko sie składa/ ale poza tym kicha. Zobaczymy jak to bedzie po przerobieniu na spacerówke. Zreszta tak czy siak parasolke chce zakupic to przynajmniej do tramwaju wsiąde bo z takim ciężkim Wychametem z moim ciężkim filipem w środku to nawet Pudzianowski wymieknie
 
aha! i z tymn hamulcem przydałoby sie do reklamacji oddac ale co ja zrobie z towarzystwem w taka piekna pogode jak mi wózek na 3 tyg moga zakasowac???!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad: :mad: :mad:
 
Ziu_ta - dowiedz sie najpierw, czy ci nic innego ta czas naprawy w zamian nie zaoferuja! wszystkie moje znajome, ktore reklamowaly wozki (a traf chcial, ze nie znam chyba nikogo, kto by nie reklamowal albo naprawial.. dziwne) dostawaly sprzet w zamian. ja jak zadzwonilam do sklepu z pretensjami, ze cos tam mi nie dziala tez od razu dostalam oferte pod haslem damy cos w zamian.

poza tym z tego, co wiem oplaca sie naprawiac, bo zazwyczaj przy kolejnej takiej akcji wymieniaja wozek na nowy :)
 
No właśnie - cena! :mad: Chyba jednak większość z nas bierze ją pod uwagę i dlatego nie jesteśmy zadowlone z naszych wózków. Gdyby było nas stać na wózek za 2000zł to pewnie byłybyśmy zadowolone. ;)
 
obawiam sie, ze cena nie gra roli. znajoma, ktorej rodzina spi na pieniadzach miala takie cudo za ponad 2000. pierwsze co zrobila, to oddala do naprawy, bo cos sie rozlecialo. a potem czym predzej kupowala parasolke za jakies grosze, bo tamten sie kompletnie nie sprawdzil.
 
Też słyszałam o takich przypadkach, a jeden z tych drogich wózków ma taką małą budę, że chyba tylko lalki można w nim wozić :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

pozdrawiam M&M
 
Dziewczyny czy wiecie może gdzie w Warszawie lub okolicach można obejrzeć wózki TAKO? Na zdjęciach baaardzo mi się podobają, ale ja jestem z tych co muszą dotknąć zanim kupią ;)
 
reklama
Zgadzam się, że wysoka cena nie gwarantuje wysokiej jakości, ale jednak mamy większą szanse, że za duże pieniądze kupimy doby sprzęt. Nie mam przekonania do tego, że coś dobrego może być tanie.
 
Do góry