reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

No, pieknie, po dlugich bojach myslowych zaczelismy realnie przymierzac sie do Implasta, a tu troche poczytalam i znowu dupsko :mad: Normalnie osiwieje chyba, zanim kupimy wozek...
 
reklama
dla mnie mutsy na teraźniejsze warunki "wiosenne" jest rewelacyjny. daje radę wszelkim koleinom śnieżno-lodowym.
 
Szukam opinii o wózku Implast driver 3xl lub quinny speedi sx.... a moze macie jakiś inny godny polecenia wózek wielofunkcyjny.... ważne, aby był z gondolą i żeby był jak najlzejszy bo bedę go musiała dźwigać...
z góry dziękuje za pomoc
a-ga
 

niestety gondolowe wozki sa upiornie ciezkie, wiec jesli musisz dzwigac to moze wybierz wozek bez gondoli
a-ga pisze:
Szukam opinii o wózku Implast driver 3xl lub quinny speedi sx.... a moze macie jakiś inny godny polecenia wózek wielofunkcyjny.... ważne, aby był z gondolą i żeby był jak najlzejszy bo bedę go musiała dźwigać...
z góry dziękuje za pomoc
a-ga
 
aga. ja mam wozek gleboko- spacerowy, a oprocz niego spacerowke. Pierwszy wazy jakies 18 kg a drugi 6. Wole uzywac lzejszy, wkladam spiworek, przykrywam okryciem na nozki i jazda. Tylko po piachu i po sniegu ciezko.
 
wesolutka pisze:
No, pieknie, po dlugich bojach myslowych zaczelismy realnie przymierzac sie do Implasta, a tu troche poczytalam i znowu dupsko  :mad: Normalnie osiwieje chyba, zanim kupimy wozek...
;D  ;D  ;D  ;D
dlatego Kochana ja zaraz po porodzie poleciałam wlosy farbować, bo siwe już przebijały...
 
ja jestem zadowolona ze spacerówki graco citysport. mankamenty są owszem, ale jest naprawdę fajna. albo ja niewybredna ;)
minusem jest brak "okienka" w daszku i nie ma przekładanej rączki. z tyłu budka za bardzo "przewiewna" i osłona na nózki badziewna, potrzebny jest tak czy siak śpiwór...
ale jak już zrobi się ciepło i dokupię parasolkę to zsotanie tylko brak "okienka" :laugh:
wózek jest baaardzo lekiki (6,7kg) i dobrze się prowadzi. składa się bez problemu i wchodzi nawet do małego bagażnika, rozłożyć go można nawet z dzieckiem na ręku...
jeżdże nim od miesiąca tzn od końcówki lutego i radził sobie nawet na śniegu i lodzie. poza tym ostatnio spotkałam panią która ma dwuletniego synka i mały nadal sobie pomyka tym wóziołkiem...
dla mnie super! i cena niska!
 
po długich rozwazaniach kupiłam w końcu Bebecar M-City. jak na razie jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce.
 
Ten wózek jest całkiem fajny, ale tak jak pozostałe jest ciężki i ma małą gondolkę (wymiary:73/32) czyli bardzo szybko dzidzia wyrośnie z tego wózka.
Ja chyba jednak już wybrałam Drivera 4xl ma większą gondolkę.
 
reklama
mam pytanko jestem w 21 t.c. i powoli zaczynam sie rozglądać za wozkiem dla dziecka. Termin porodu mam na sierpień wiec potrzebny mi wózek wygodny którym bede mogła bez problemu pokonywać nierówności dróg polskich i zaspy śniegowe . oczywiście interesuje mnie wózek lekki ponieważ bede go musiała targać na drugie piętro. Przeczytałam wiele na temat wózków ale mam taki mętlik że nie wiem za jakim sie rozglądać myślałam o wózkach wielofunkcyjnych ale teraz po tak wielu negatywnych opiniach to juz nie wiem. Pomóżcie mi bo nie mam pojęcia na jakie wózki zwrocić większą uwagę. Za każdą wskażówkę bede wdzieczna
 
Do góry