reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ewka, ja kupiłam JEDO VEDI-cztery koła,przednie skrętne, tylne pompowane. Jestem baaaaardzo zadowolona:tak:. Równiez polecam polskie wózki,bo w razie co wszystko trwa szybciej. Na razie jedyna usterka,która się nam przytrafiła,to dziura w dętce. Ale zaprzyjaźniony sprzedawca zaraz nam dał za darmo nową:-).
Widzisz a ja po 5 miesiącach uzytkowania tego wózka z zadowloeniem się go pozbyłam bo dla mnie porażka, i kupiłam sobie używanego jane slaloma, widac różnice gołym okiem pod każdym względem, wykonaniem, jakością, estetyką, komfortem prowadzenia.Najbardziej wkurzały mnie małe kółeczka gdzie dzieckiem telepało na nierównościach, spacerówka nie dość ze brzydactwo okrutne (ale to rzecz gustu) to jeszcze nie wygodna, mała, ciasna, kiepska budka, niedopracowana zupełnie. Nauczona doświadczeniem następny wózek kupiłam juz sobie markowy choć używany to bez porównania duuuuużo lepszy od vedi.
 
reklama
Również polecam polski wózek Treeco firmy Emjot
TREECO SPAC+GONDOLA 3x GRATIS+WYSYŁKA 0zł!!! (780228394) - Aukcje internetowe Allegro

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Posiadam pistacjowy na srebrnym stelażu.


Witam :))) Ja odwiedziłam hurtownię wózków z której biorą wózki baaardzo drogie sklepy i zastanawiałam się że w jednym z tych sklepów wózek za 2000 a w hurtowni ten sam ta sama firma EmJot właśnie treeco za 760zł tylko fotelik samochodowymożna oddzielnie kupić za 200zł
 
tak... wracając do polskich wózków i serwisowania
moi znajomi mieli maclarena i nie mogli się doprosić dystrybutorów o część łączącą fotelik samochodowy ze stelażem. A palex dał mi to wszystko w pakiecie i też jak zgubiłam parasolkę to mi przysłali w promocji za darmo nową :) to jest miłe.
 
Hej, ja osobiście poleciłabym wózeczek mutsy transporter, jestem z niego bardzo zadowolona, jestem lekki i łatwo się rozkłada i składa. tutaj znajdziesz wiecej o nim.

mutsy | products | transporter | folding


Ja tak samo. Nabylismy takie dla syna i z czystym sumieniem potwierdzam to co napisalas:). Najfajniejsze, ze jest leciutki i nowoczesny :) Wychodzenie na spacery to sama przyjemnosc:)
 
Czyli po prostu potrzebujesz lekkiego i praktycznego wózeczka. Wg mnie najlepsza będzie spacerówka firmy BabyActive,poszukaj sobie ich wózków. Są stosunkowo nie duże,a przy tym lekkie i komfortowe.
 
Mogę się pochwalić, że zakupiłam X-Landera XA - nowy, gondolę i spacerówkę w bardzo przyzwoitej cenie 1210 zł z przesyłką.
O wlaśnie w tym kolorze mamy X-LANDER XA 09 2009 +GONDOLA+TORBA+FOLIE+WYS 0PLN! (829817377) - Aukcje internetowe Allegro
Widzę, że sprzedający w tej aukcji nawet obniżyl cenę do 1200 zł.
Wózeczek z fotelikiem mamy pożyczony, więc nie myślałam o foteliku ale zawsze można dokupić jak coś.
Ale bardzo fajny ten X-Lander. Ma kopę bajerow i po podłodze jeździ popychany jednym palcem. Pewno na wertepach już tak fajnie nie będzie. :)
Ale kieszonek i różnych bajerów cała masa. Niektóre nawet nie wiem czemu miały by służyć. Trzeba będzie instrukcję poczytać.
No wózek na razie czeka na lepsze czasy. ;)
Pozdrawiam Hania
 
Ja tak samo. Nabylismy takie dla syna i z czystym sumieniem potwierdzam to co napisalas:). Najfajniejsze, ze jest leciutki i nowoczesny :) Wychodzenie na spacery to sama przyjemnosc:)

to fakt. waga 7,5kg to bardzo mało
(wg producenta, nie miałam okazji ważyć)

minus. nie ma podnóżka, co może być pewnym minusem.
 
reklama
Do góry