reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Ja też chciałabym polecić polski wózek. Mam go od jakiegoś czasu i zauważyłam, ze inne mamy wogóle nie znają tej firmy. Minus to waga, ale przy super amortyzacji, pompowanych kołach, i fakt, ze sama go sobie zaprojektowała,. całkiem się o tym zapomina. Wzorów jest tyle, ze można oszaleć. A najlepsze jest to, ze kupiłam go bezpośrednio u producenta, czyli znacznie taniej! Wpiszcie w wyszukiwarkę dobry wózek. Stronka będzie miała tę samą nazwę. Polecam!
 
Gonia, wózek wklejony przez Ciebie jest po prostu booooskiiiii:tak: :tak: :tak:!!
Gdybym miąła teraz kupować-wybrałabym ten bez wahania! Tylko na kolor ciężko jest się zdecydować,tyle jest ładnych:-). Ma chyba wszystkie potrzebne funkcje i dodatki.
 
Witam :)
Prosze Was o pomoc w wyborze wózka, oferta mnie przeraziła - nie myslałam ze zakup wózka będzie takim problemem... Przede wszystkim musi on składać sie do małych rozmiarów, zeby zmiescil sie do mojego auta, musi rowniez miec mozliwosc montawania fotelika na stelazu, nie za ciezki zebym dala rade wniesc na 1 pietro, termin mam na 15 stycznia wiec rozmiar gondoli nie ma az takiego znaczenia, latem pewnie przesiadziemy sie do spacerowki.
Interesują mnie wózki:
Implast Pulse 3
ABC Rodeo
ABC 3tec
Prosze o opinie na temat tych wozkow... bylam zdecydowana na X-landera jednak nie ma mozliwosci montowania przodem i tylem do kierunku jazdy spacerowki co jest dla mnie wazne.
Jesli macie inne propozycje rowniez poprosze.
 
zyrafka a Ty w końcu na jaki wózeczek się zdecydowałaś? bo pamiętam jak razem poszukwałyśmy czegoś odpowiedniego :)

gonia82 ten TREECO wygląda bardzo fajnie, szkoda że trafiłam na niego rok temu :(
 
Witam,
ja polecam wózek Bartatina firmy Jedo. Polski producent, więc jak się coś dzieje, to serwis na miejscu. Mnie przez 1,5 roku używania jedynie zaginęła zatyczka od koła, ale po mailu do firmy od razu nam przysłali dwie sztuki i raz został potraktowany smarem, bo zaczął skrzypieć.
Mam wersję na wahaczach, więc nie buja za bardzo, ale dobrze amortyzuje nierówności. Duże, popowane koło, bardzo przestronna gondola, szeroka spacerówka.
 
reklama
Ewka, ja kupiłam JEDO VEDI-cztery koła,przednie skrętne, tylne pompowane. Jestem baaaaardzo zadowolona:tak:. Równiez polecam polskie wózki,bo w razie co wszystko trwa szybciej. Na razie jedyna usterka,która się nam przytrafiła,to dziura w dętce. Ale zaprzyjaźniony sprzedawca zaraz nam dał za darmo nową:-).
 
Do góry