reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

uuuu Carlaa przyznaję bardzo ładne te wózku Implast bolder, pierwszy chyba jaki wpadł mi podczas poszukiwań w oko :-) wezmę go pod uwagę na pewno wybierając wózek ;)
 
reklama
Do dziewczyn używających mutsyurbaraider,
pytanko czy posiadacie duzy kosz na zakupy? jesli tak to czy kosz moze byc zainstalowany jesli spacerówka jest odchylona do pozycji lezącej? jest do tego kosza łatwy dostęp?????
sorki, za to pytanie tutaj...
 
Mąż kupił mi wózek Quinny Buzz bo mały dobry do małego bagażnika małego samochodu, szczerze odradzam: fatalnie się składa, potrzeba nacisku 2 rąk i sporej siły,a do tego trzeba zdjąć siedzisko i włożyć oddzielnie do samochodu,
przednie kółko staje w poprzek i trzeba go ręcznie ustawiać, aby dalej jechało, ogólnie trudno się go prowadzi z tzw skrętnym przednim kołem, jest 3 kołowy
Dziecko jest cały czas w pozycji siedzącej, nawet gdy jest to pozycja do spania, jedyna zaleta to jest wysoko umieszczone siedzisko i duże śpiące dziecko nie szoruje nogami po bruku
torba umieszczona na dole wózka mało wygodna w użyciu, mały koszyk, a na ostatnich wakacjach odłamała się rączka do prowadzenia
Nie wspomnę że jest dość ciężki, a szeroki rozstaw kół tylnich utrudniał wejście do sklepu i tramwaju, a cena też była mocno wygórowana ponad 1400 zł 4 lata temu
Tandeta!!! Też jest wielofunkcyjny
 
Ja też kupowalam w zibi_sklep. Jeden z pierwszychwózków jakie sprzedał - jeszcze w zeszłym roku. Za dwufunkcyjny (spacerówka i gondola) w wersji 2009 zapłaciłam 1210 zł. To rzeczywiście byla okazja. O ile pamiętam trzyfunkcyjny kosztował chyba 1548 zł. Ale mamy fotelik na kółkach osobno.

No i ja również kupiłam w tym sklepie - również w zeszłym roku. Cena była rewelacyjna!. Towar przyszedł pierwszej jakości - wózek służy nam bardzo dobrze.

W tych modelach z 2009 r. nie można postawić oparcia zupełnie pionowo. Jest ono trochę pochylone. Nie ma też żadnych zaszewek na taśmie z tyłu tak jak to było w 2008 r. więc nie znam sposobu aby poprawić to oparcie. Mnie to na początku denerwowało ale jak dziecko jest większe to przestało mieć znaczenie.

Wydaje się, że pomiędzy modelami z 2009 i 2010r. różnice są kolorystyczne, inna torba... więcej nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
mam mały problem odnosnie wyboru wózka, nie chcę wydawać nie wiem jak wielkiej kasy na niego ale musi miec fotelik smaochodowy montowany do stelaża wózka. Znalazłam takie dwa jeden to firmy TAKO Jumper X a drugi tez polskiego producenta GABI, co do modelu wózka to nie znam ale podam nick allegro bo tylko tam można go znaleźc PRODUCENT koła obrotowe pomp+fotelik+gondola+spac (1090439660) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo prosze o pomoc.
mam wozek od Gabi.
Powiem Ci,że nie narzekam bo w funkcji wozka glebokiego sprawdzil sie rewelacyjnie,w funkcji spacerowki juz nie bardzo,mimo tego nie zaluje ze go kupilam.
Ma tylko jeden kolosalny minus!!! i tu radze sie zastanowic,bo moje znajome ktore kupily podobne wozki i z fimry Gabi i np Baby Merc mialy podobny problem.
minusem jest jego rozmiar po zlozeniu.
Otoz zeby nam sie zmiescil do bagaznika auta mąż musiał odkręcac koła za każdym razem,a i tak mimo tego nie było w nim przez niego zbyt wiele miejsca.
Mielismy VW passata,wiec bagaznik nie byl wcale taki mały.
Z tego co widze to ten z gondolą ma podobne wymiary po zlozeniu co moj,wiec ja bym sie zastanowila.
aha i jeszcze jedno - jak dla mnie foteliki samochodowe tej firmy nie sa wcale godne polecenia.
 
Zawsze sądziłam, że najwygodniejsze są wózki ABC. Bo cały komplet, nie trzeba potem nic dokupować itp.
Natomiast w ostatnich dniach spotkałam się z paroma opiniami, że lepiej kupić osobno głęboki wózek, a potem zwykłą spacerówkę. Mówiły mi to osoby, które kupiły właśnie wózek ABC. Że spacerówka z takiego wózka nie jest poręczna, jest ciężka, dziecko bardzo szybko wyrasta i oni musieli i tak kupować spacerówkę.

Co o tym sądzicie?

Dodam, że jest to dla mnie istotna sprawa. Mieszkam na czwartym piętrze bez windy, a jak wrócę do pracy to dziecko będę musiała wozić do moich rodziców autobusami. Ważne dla mnie, żeby spacerówka była lekka i poręczna.
 
reklama
Ja posiadam Jedo Bartatine Alu i oto zalety gondoli (ze spacerówki jeszcze nie korzystamy)
1. Duża, obszerna gondola (jedna z większych dostępnych na rynku)
2. Wózek jest na paskach, dzięki czemu doskonale amortyzuje dzidzie w trakcie spacerów po nierównych nawierzchniach
3. Pompowane koła
4. W miarę lekki jak na wózek:-)
5. Regulowane oparcie e gondoli.
6. Gondola w środku ma wzorki, a dzidzia ogląda je z zaciekawieniem
7. Regulowana rączka
8. Mozliwość przełożenia gondoli w dwa kierunki jazdy
Minusy:
1. Zbyt nisko osadzony kosz na zakupy.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, a cena też przystępna, bo razem z fotlikiem (posiada adaptery na stelaż) wózek kosztował w lutym tego roku 1570 zł:-)
 
Do góry