reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Sposrod wielu ogladanych na allegro wozkow, ostatecznie zastanawiam sie nad ponizszymi (w okolicy gdzie mieszkam nie zbyt wiele modeli można zobaczyc).
Który z nich byście poleciły?

Espiro Atlantic - podoba mi się, że jest wysoki, ma dosc obszerna spacerowke

Coneco Toledo - zgrabny, ładny

Maked Q12 - zwrócił moją uwagę na ulicy, w sklepie wydał się bardzo ciężki

Delti Cat/ Emu/ Puma - na minus są piankowe koła.

Babyactive jet alu - ładny, ale trochę mały, niski... średdnio podoba mi się spacerówka (jej budka)

Roan Marita - piękna gondolka, ale nie wiem jak sprawdzi się spacerówka na pasach..


Zależy mi na tym, by wózek miał dosc wysoko gondolkę, gdyż jestem dosc wysoka, najlepiej pompowane duze kola, spacerowka na plasko, montowanie jej tylko przodem jakos moge przezyc;) choc na poczatku tez bylo to dla mnie wazne ;)


jak na razie chyba najbardziej obstaje przy Atlanticu.

prosze o rady
 

Załączniki

  • zi13s65gnjt0slc4.png
    zi13s65gnjt0slc4.png
    5,6 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz co poczytaj sobie to forum Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl to jest skarbnica wiedzy nt wózków, ja bym ci proponowała w tym zakresie cenowym wybrać jedo fyn 4ds ponieważ ma rewelacyjne opinie. Chyba najlepsze w swojej klasie.
Z wóżków wymienionych przez Ciebie wybrałabym roana to klasyczny bardzo dobrze zamortyzowany wózek, emu jest okropnie twardy zero amortyzacji, ma maleńka gondole, atlantic wydaje sie taki plastikowy, moja kolezanka go miała była niezadowlona, coneco wg mnie to najbardziej badziewne i obciachowe wózki totalna chińszczyzna, szkoda kasy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
koleżanka ma rację atlantica sobie podaruj (pracuję na dziale z wózkami w sklepie dla dzieci), coneco popsuje Ci się prędzej czy później z naciskiem na prędzej,delti emu jest bardzo niski a ty ponoć jesteś wysoka, roan może być ale jest problem z ich serwisem. Ja również polecam jedo fyn4ds , kółka pompowane, siedzisko spacerowe obracane, duża gondolka, :-)
 
Szkoda, bo o atlanticu czytalam sporo pozytywnych rzeczy, jedyny minus jaki znalazlam to waga. A Toledo znów mi się bardzo podoba .;)

Urodzę na początku lutego, dlatego myślę że na jesień dzidzia przesiądzie się do spacerówki pojeżdzi w niej do lata, a potem i tak zwykła parasolka.
Nie zależy mi też na sprzedaniu poóźniej wózka za nie wiadomo ile, dlatego nie chcę za dużo na niego wydawac, a jedo z fotelikiem to już jakieś 1500 zł. Poza tym nie jestem do niego przekonana ze wzgędu na spacerówkę - budka mi się nie podoba w niej od gondoli. :p
 
Co do spacerówki tylko przodem do kierunku jazdy to ja bym się jeszcze zastanowiła.
Moja starsza córa urodzona na poczatku lutego, latem już jeździła w spacerówce, ze względu na lepszą cyrkulacje powietrza.

W tym przedziale cenowym, najprędzej zdecydowałabym się na taki http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1759&<osCsid>
:

A jak piszesz, ze chcesz nim przejeździć ponad rok, to wymienione przez ciebie marki odpadają
:no:
 
JA nie wiem po co w ogóle zadałaś pytanie skoro wózek masz juz upatrzony :sorry2::-D Skoro te wózki sa tak popularne w twoim otoczeniu i tobie się taki podoba to sobie kup :-)

Ja na co dzień widuję różne dzieci w rożnych wózkach, ale czy są one dobre czy nie to inna bajka :sorry2: Czy matki używają ich dlatego, ze sa z nich naprawdę zadowolone czy dlatego ze taki kupiły i mówią: trudno jakoś się przemęczę dobrze, że w ogóle jeździ :sorry2:

Pozdrawiam.
 
po prostu w okolicy niewiele moge zobaczyc na zywo.pila niestety uboga w wozki, a poza tym na wozek chcialabym przeznaczyc 1100 -1200 max z fotelkiem, a jedo to juz 1500... a co byscie polecily ale do tej kwoty?
 
Jastinasax - ja bym kupiła na Twoim miejscu trzyfunkcyjny. Sama rodziłam w maju i kupiłam samą gondolę, z zamiarem zakupu później już lekkiej spacerówki - porządnej parasolki. Mi się sprawdza ten model - mały pojeździ w gondoli - mam duużą - do wiosny, a zamiennie, na szybkie wypady, no i od wiosny już na stałe, używamy parasolki - inglesina zippy.
Ale w Twoim przypadku, to raczej nie dasz rady dowozić dziecka z marca poprzedniego roku, do wiosny kolejnego - w gondolce, więc potrzebujesz dużej, dobrze zabudowanej spacerówki na przyszłą zimę - twój maluch jeszcze będzie chciał pospać na spacerkach w tym wieku. A to ile dziecko pojeździ w gondolce, to zależy od dziecka i miesiąca urodzenia, zimowe dzieci z reguły nie jeżdżą długo, bo jak tylko nadchodzą ciepłe dni, to matki wsadzają je do przewiewniejszej spacerówki. Natomiast letnie dzieci, z reguły, chce się jeszcze przewozić przez zimę w gondolce, bo jednak jest najlepiej zabudowana na śniegi i wiatr.
 
reklama
Do góry