reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dzięki uprzejmości znajomych testowaliśmy X-Landera i Maxi Cosi Mura i ten drugi bezapelacyjne wygrał. Wygodniejszy, po złożeniu mniej miejsca zajmuje i wygodniej Nam się nim jeździło :)
 
reklama
Dzięki uprzejmości znajomych testowaliśmy X-Landera i Maxi Cosi Mura i ten drugi bezapelacyjne wygrał. Wygodniejszy, po złożeniu mniej miejsca zajmuje i wygodniej Nam się nim jeździło :)

Smieszka aż sobie obejrzałam te Maxi Cosi i nie wydaje mi się żeby zajmował mniej miejsca niż XGO X-landera bo akurat o tym wózeczku była przed chwilą mowa.
 
Dziewczyny mam takie pytanie, czy dokupowałyście do swoich wózków jakieś specjalne materacyki do gondolki?W moim Delti Cat można regulować podgłówek i przez to jest łączenie co uważam za wadę bo uważam, że gdyby nie dodatkowy materac dziecku byłoby niewygodnie. Zastanawiam się jak to jest w Waszych wózkach?
 
Dziewczyny mam takie pytanie, czy dokupowałyście do swoich wózków jakieś specjalne materacyki do gondolki?W moim Delti Cat można regulować podgłówek i przez to jest łączenie co uważam za wadę bo uważam, że gdyby nie dodatkowy materac dziecku byłoby niewygodnie. Zastanawiam się jak to jest w Waszych wózkach?

Ola w naszym starym wózku po wyjęciu gondolki i przerobieniu na spacerówkę też było takie łączenie ale ja nic małej nie podkładałam. Jedynie w zimę dostawała pod dupkę kocyk. I chyba było jej wygodnie bo nigdy nie marudziła w wózku a z gondolki zrezygnowałyśmy dość szybko bo już w piątym miesiącu.
 
dinka 80, a slyszałaś o DELTI CAT? to także wózek systemowy 3w1, najmniejszy w swojej klasie, składa się naprawdę do małych rozmiarów, co jest bardzo ważne przy różnych wyjazdach. My już mamy dwójkę maluchów, a teraz jestem z trzecim w ciąży. Tobołów do zabrania zawsze jest dużo (nawet przy jednym), więc dobrze składający się wózek to skarb. Na co dzień też się bardzo przydaje. I co ważne ma rozsądną cenę.
Delti ma dużą fajną gondolkę, spacerówkę możesz zakładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy, z przodu ma obrotowe kółka co powoduje, że jest super skrętny, wózeczek z dobrej jakości materiałów, solidnie wykonany, składasz go jedną ręką... gondolę i spacerówkę zakładasz na stelaż, a fotelik montujesz za pomocą adapterów. Możesz sobie kupić na początek gondolę i fotelik, a spacerówkę (samą górę już bez stelaża oczywiście) dokupić później, rozwiązań jest kilka.
My mamy DELTI CAT, w sumie od niedawna ale jestem z niego zadowolona. Wcześniej dla synka w 2008 kupiliśmy X Landera też 3w1, byliśmy zadowoleni, ale parę miesięcy temu nam go ukradli. Musieliśmy kupić nowy. Nie chciałam wydać dużo, choć wózek potrzebowałam dobry i zgrabny, bo to ważna rzecz, i DELTI CAT się taki okazał.
Moja rada, zanim kupisz cokolwiek zrób wszystko aby sprawdzić wózek w sklepie. Wiem, że nie zawsze się da, ale to ważne, bo w internecie często coś wygląda fajnie, każdy sprzedawca zachęca aby kupić od niego, a potem w realu nie zawsze się sprawdza. My tak robiliśmy już z wieloma rzeczami, wózkiem, fotelikami dla dzieci, znajdywaliśmy w sklepie, sprawdzaliśmy czy naprawdę jest ok, a potem kupowaliśmy przez internet, bo było oczywiście taniej:) Sprawdźcie sobie DELTI.
pozdrawiam
 
Ja też kupowalam w zibi_sklep. Jeden z pierwszychwózków jakie sprzedał - jeszcze w zeszłym roku. Za dwufunkcyjny (spacerówka i gondola) w wersji 2009 zapłaciłam 1210 zł. To rzeczywiście byla okazja. O ile pamiętam trzyfunkcyjny kosztował chyba 1548 zł. Ale mamy fotelik na kółkach osobno.
 
Kasiek30 wysłałam fotkim, siedzenie czyli rozumiem o oparcie chodziło?, tak rozkłada się prawie na płasko, ma fajny sposób rozkładania pociągasz za taką szelke i samo się rozkłada tak samo jest ze składanaiem, dziecko tego ani nie czuje ani nie słyszy, super rozwiązanie .
 
Co myślicie o Coletto Matteo? Bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak się sprawuje i jak ze stabilnością, kółkami, bardo proszę o opinie.
Pozdrawiam,
Ula z Szymkiem :)
 
reklama
Do góry