reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Oj tak jeżdżenie xgo w tłumie ludzi jest naprawdę super rozwiązaniem. Wcześniej mieliśmy dużą spacerówkę i zawsze w sklepie czy na bazarku znalazł się ktoś komu się nie podobało że ja mam dziecko w wózku. Tylko nikogo nie zastanowiło też to że jakbym to dziecko trzymała za rękę to pewnie zostałyby mi tylko palce bo reszta byłaby zdeptana. Teraz z xgo mieścimy się wszędzie i w końcu mamy komfort z zakupów. Ostatnio nawet udało mi się dostać się z nim do sklepu bez podjazdu dla wózków za to z 5 bardzo wąskimi schodami.

Mam pytanie - z czego są koła i jakiej wielkośći? Bardzo prosze o info.

Hugo koła są z tworzywa a ich średnica to ok 13 cm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po paru miesiącach używania gondoli X-landera XA mogę napisać, że wolała bym, żeby gondola była płaska, a nie pochyła. Nie ma problemu z maleńkim dzieckiem. Ale dziecko, które zaczyna się ruszać zsuwa się w dół i ugina nóżki. Moja to już nawet wystawia nogi za gondolę. A u góry pełno miejsca.
 
Zastanawiam się nad Coneco V3 ale dziś w sklepie wpadł mi w oko wózek Espiro - Vector Air. Który z nich bardziej polecacie? I czy v3 rzeczywiście ma wszystkie koła piankowe?? Tak mi powiedziano w sklepie, a wydawało mi się, że te tylne są pompowane.
 
Nie ma gondoli płaskich, wszystkie będą w jakimś stopniu nachylone tak aby dziecko nie leżało całkowicie na płasko, a z nóżkami ułożonymi lekko niżej niż główka.
 
Czyli generalnie uważacie, że wielofunkcyjny wózek jest raczej niezbyt dobry? Bo w sumie się już w tym pogubiłam. Jakiś czas temu takie wózki robiły nieziemska karierę, ale faktycznie może lepiej zrezygnować, skoro miałby się zaraz zepsuć, a wiadomo, ze wózek to nie byle jaki wydatek.
jak dla mnie jeśli coś jest do wszystkiego to nie jest dobre do niczego.
chociaż przyznam,że mój wózek mimo wszystko spełnia dobrze tylko jedną funkcję - głebokiego wózka :-) dobre i to ;-)
Witam. Jestem nowa na forum i żałuję że nie trafiłam tu wcześniej. Może uniknęłabym kłopotów z wózkiem?
ODRADZAM wózek ESPIRO ATLANTIC. Ciężki, wielki rozstaw kół tylnych to 67 cm a więc nigdzie się nie mieści, ma małą gondolę i spacerówkę której się nie da złożyć, trzeba ją całkowicie zdemontować.Dla mnie całkowita tragedia.

nie martw się Kochana.mam to samo,ale cóż nikt przecież nie jest nieomylny ;-)
 
Mam pytanko,
i z góry dziękuję za odpowiedź,czy podnóżek jest regulowany?-tzn chodzi mi o to aby nóżki dziecka nie wisiały w powietrzu. Moja córcia ma dopiero 10mcy,ale jak podrośnie to nie chcę,aby było jej w wózeczku nie wygodnie.
 
Hejka tzn jest regulowana ta częsc która połaczona jest z siedzeniem. Ale sam podnózek nie jest ,poniewaz jest to taki kawałek gumy jak prawie w kazdej parasolce . jeśli chcesz moge podesłac Ci fotki na priv sama ocenisz .
 
reklama
Do góry