reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam!
Mam prośbę. jaki wózek kupić? Cechy preferowane:
1. możliwość przewożenia w małym bagażniku
2. wielofunkcyjny
3. jakie koła wybrać (pompowane czy plastiki)
4. jaką dużą musi mieć gondolę (T.P. 01.08.08)

z góry serdecznie dziękuję za propozycje
 
reklama
czesc dziewczyny :)
do mnie wczoraj dotarł wózek Firstwheels. Holenderska firma, wlasciwie produkuja chyba tylko ten jeden model w wersji pojedynczej i w wersji dla blizniakow. Od kilku tygodni przegladalam wypowiedzi mam na forach, pozniej aukcje na allegro :) i na koncu wybralam sie do sklepu by przetestowac kilka modeli. Firstwheels nigdzie nie znalazlam, ale widzialam Peg Perego Skate, byl super, ale troche ciezki i gondola przerabiana byla w siedzisko spacerowe, a ja jednak wolalam oddzielne opcje. No i cena - 2600 bez fotelika :/ Ale jak "poprowadzilam" troszke tym wozkiem, od razu wiedzialam jakiego mam szukac dalej :-) tylne kola pompowane, za to przednie dwa male piankowe - jak dla mnie REWELACJA !! No i znalazlam cos bardzo podobnego na allegro, firstwheels. Wozek lekki, niesamowicie skretny, super sie sklada - po zdjeciu tylnich kol zmiescilby sie do najmniejszego bagaznika, solidne wykonanie, przekladana zarowno gondola i spacerowka tylem i przodem do kierunku jazdy, duzy kosz na zakupy, szerokie siedzisko w spacerowce mysle, ze spokojnie wystarczy dla dziecka do 3 lat, miekkie zawieszenie no i cena jak dla mnie rowniez przystepna, za komplet (spacerowka, gondola z moskiterka, spiworek na zime, torba z przewijakiem, folia przeciwdeszczowa) zaplacilam 1300 !! W promocji, bo standardowo sama spacerowka kosztuje 1200, ale niektore kolory byly wlasnie w okazyjnej cenie. Szczerze polecam!!! :)
 
a ja mam inglesne zippy i nie zamienialbym go na zaden inny. jeżdże nim juz ponad 2 lata, najpierw w gondoli( kupowana oddzielnie), teraz jako spacerówka. Jeszcze ani razu się nie popsuł, a jeżdze dużo, jest lekki, mieści się do każdego bagażnika, posiada wszelkie pasy bezpieczeństwa, można cały ściągnąc i wyprac w pralce( oprócz budki). łatwo sie składa ( praktycznie jedna reka), koła rewelacyjne nie za małe nie za duże w sam raz do miasta. zima tez nie było problemu. jak dla mnie ten wózek ma same zalety. moje dziecko ma 2 latka i wiem że napewno nie będe musiała wydawać kasy na kolejny wózek, bo ten spokojnie posłuży mi do konca.
polecam
 
Witam!
Mam prośbę. jaki wózek kupić? Cechy preferowane:
1. możliwość przewożenia w małym bagażniku
2. wielofunkcyjny
3. jakie koła wybrać (pompowane czy plastiki)
4. jaką dużą musi mieć gondolę (T.P. 01.08.08)

z góry serdecznie dziękuję za propozycje
Jak maly bagażnik, to odpadają pompowane koła, mówię z doświadczenia. Za Chiny nasz wózek wielofunkcyjny nie wchodzi do bagażnika. Niedużego.
Jeśli wielofunkcyjny, to moim zdaniem najlepsza będzie spacerówka z rozkładanym oparciem na zupełnie płasko. Gondoli nie będzie ;) No i wolę koła piankowe, nie plastiki. Mniejszy hałas.
 
Witam

Skoro mowa o wózkach ja posiadam wózeczek BABAY DESIGN firmy POLAK jestem z niego bardzo zadowolona gondola może nie jest największa ale mój synus jezdził w niej przez ok 6 miesiecy ,za to spacerówka jest obszerna jest naprawde dużo miejsca.POnieważ mieszkam w wieżowcu nie zwracałam uwagi na wagę.Ma duży kosz zmieściłam naprawde duzo zakupów, koła są pompowane ztyłu większe przód nieco mniejszy (tez złapałam gumę ale dętkę dokupiłam w sklepie rowerowym także nie ma problemu) przednie koła są skrętne co mnie bardzo cieszyło
mój wózek jest w kolorze grafitowym .Zapomniałam dodać że spacerówka rozklada się na płasko,
DLa mnie rewelka:)
 
Ja polecam wózek OMEGA firmy HEBART, Używam go od pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolona, sprawuje się świetnie. Posiada wiele zalet. Skrętne koła przednie, które ułatwiają manewrowanie, możliwość ustawienia fotelika, gondoli oraz spacerówki zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. A chyba najważniejsza jego zaletą jest niska waga oraz solidność wykonania - nie pojawiły się do tej pory żadne wady. Zdecydowanie polecam ten wózek każdemu. Mój jest w śliczne biało czarne kwiaty.

Czy mogłabyś napisać coś więcej o tym wózeczku (szczególnie o jego wadach) i wrzucić tu jego zdjęcia?

Byłabym Ci ogromnie wdzięczna, gdyż bardzo mi się spodobał, a w internecie niewiele można o nim poczytać.
 
witam.Ja mam wózek firmy Driver4XL bardzo fajny mam go od 2miesiecy i jezdzi sie nim wspaniale jezdzimy w wersji spacerowej i jest suuuper zadnych zastrzeżeń.
 
Witaw!
Ja jestem zadowolona z wózka firmy NESTOR sport, bardo fajnie sie go prowadzi , dobry na nasze polskie chodniki ( wiecie o czym mówię ) jest solidny i moim zdaniem ładny. mam jeszcze wózek Frog firmy Deltim ( parasolka) tez jest fajny taki bardziej modny ale inaczej sie go prowadzi. Życzę udanego wyboru. pozdrawiam
 
A co myślicie o wózeczku COSMO BABY DESIGN ?
Czy któraś z was go posiada?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy któraś z Was miała wózek Graco Cleo? Jak z jego użytkowaniem? Dziekuję z góry za wszelki podpowiedzi.
cleo.jpg
 
Do góry