reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

My już ostatecznie zamawiamy X-Landera pod koniec tygodnia, gondola niebieska, spacerówka zielona, a fotelik pomarańczowy - wszystko jest w zestawie :rofl2: mam tylko nadzieje, że zdążymy, bo kupujemy na aukcji internetowej :crazy: x-lander XA
 
reklama
Wrescie mam juz swoj wozeczek.... jestem juz prawie gotowa....:-):-):-)
 

Załączniki

  • wozeczek 001.jpg
    wozeczek 001.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 94
  • wozeczek 003.jpg
    wozeczek 003.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 80
  • wozeczek 004.jpg
    wozeczek 004.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 71
  • wozeczek 005.jpg
    wozeczek 005.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 87
  • wozeczek 006.jpg
    wozeczek 006.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 84
  • wozeczek 008.jpg
    wozeczek 008.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 75
witam. ja mam termin na koniec maja ,jeszcze nie kupilam wozka ale sie rozgladam podoba mi sie wiele np;x-lander , babyactive breaker,coneco toledo nie wiem jaki wybrac caly czs poszukuje odpowiedniego na allegro
 
Hej,

Znacie może jakieś inne miejsca w internecie(oprocz Allegro), gdzie można kupić używany wózek?

pzdr
mk
możesz poszukać na forach takich jak to albo na gratka.pl lub innych portalach z ogłoszeniami. Ja jednak ze względu na bezpieczenstwo wolę korzystać z allegro, a dlaczego Ty nie chcesz?
 
reklama
Do góry