reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

anecik, ela, - my się zdecydowaliśmy na wózek firmy TAKO model sportster. Jeśli chodzi o ten model to wykonanie mi pasuje. Ma wywietrzniki, osłonkę na nóżki, torbę i duże koła co było dla mnie podstawowym warunkiem !!!
Jest trochę ciężki co może być problematyczne jeśli mieszkacie w bloku bez windy lub planujecie wycieczki komunikacją miejską. Dla mnie na szczęście waga i gabarety nie były istotne (mieszkam w domku i jeżdzę kombiakiem:tak:) więc zdecydowałam się na ten model.Nie wiem niestety jak się sprawdza w praktyce ale jego cena (450 zł) zachęciał mnie do zaryzykowania zakupu :tak:
 
reklama
Ula my podobny mieliśmy przy starszym synku, a teraz chce spróbować czegoś innego.... Firma tako jest dość solidna. No i będę musiała tachać wózek z 2 pietra więc musi być nie za ciężki....
 
anecik czytałam w internecie o tym wózku i ma pozytywne opinie,chyba tez się na niego zdecyduję.u mnie z fotelikiem 1200zł.ula 28 tako sportser to chyba tylko spacerowy? ja bym wolała wozić malutką przodem do siebie a w tym chyba się nie da...
 
ula 28 tako sportser to chyba tylko spacerowy? ja bym wolała wozić malutką przodem do siebie a w tym chyba się nie da...

tak to jest spacerówka z możliwością jej położenia. Gdy ją się położy i założy obudowę na nóżóki to przypomina bardzo gondolę.
Zrezygnowałam więc z typowej gondoli.
Niestety nie ma opcji przekładania rączki do prowadzenia przodem, ale jest taki wywietrznik w daszku przez który widać brzdąca :tak:
 
w sklepach internetowych pisza , ze jest najnowasza gondolka, ale ja wiem ze to stara, nowe gondolki w srodku wylozone sa takim materialem z logo x-landera, a te stare takim szarym a i na przykryciu gondolki jest znaczek x-landera i maja jeszcze taka jakby mala torebeczke z przedu, ale co do tego nie jestem pewna. Ale wiem, ze te stare sa mniuejsze od tych nowych gondolek
Kurcze, my dziś oglądaliśmy wózki i jest sporo wyprzedaży... W zasadzie chcieliśmy już kupić w nastepnym tygodniu wózek x landera xa bo w sklepach faktycznie straszą że za miesiąc będą droższe... Mam tylko mętlik w głowie o tym co napisałyście że gondola niby ma być z 2008 roku a jest starsza...
Powiem Wam szczerze że nie mam pojęcia jak to rozpoznać... Piszecie że stara ma szary materiał w środku ale ja chyba nie widziałam gondoli z innym materiałem w środku :confused: No i w tej z 2008 roku jest logo na wierzchu czy nie??
Aneteczka, nie wiem jak rozpoznałaś że to stara gondola, czuje sie zagubiona :sorry2: a widziałaś gdzies fotkę gondoli z 2008??
 
katarzynak83- kochana popatrz to są gondolki niby jedna i druga jest przedstawiana jako model 2008, ale sama chyba widzisz róznice o których pisałam wczesniej. Oczywiscie nowa to ta na ktorej jest napis tomi.pl
 

Załączniki

  • x_pram_d.jpg
    x_pram_d.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 42
  • 3523.jpg
    3523.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 35
hehe niektóre jednofunkcyjne są śliczne ale kosztowne jak na pół roku użytkowania:-D
112904.jpg
to cudo ktore bylo moim marzeniem zamowilam dla swojej krolewny - w kolorze rozowym, ale niestety moja krolewna okazala sie byc trzecim slodkim facetem i zamowienie musialam skasowac ;( Jesli sie zdecydujemy na powtorke z rozrywki i faktycznie bedzie dziewczynka to napewno sobie sprezentuje takie cacko. Jest jeszcze inne , tutaj ponizej:
Wózek Silver Cross Balmoral: Sklep Internetowy Baby Fant

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Silver Cross klasyczny wózek BALMORAL - retro styl..
 
ja mam ochote na Quinny Buzzy 3 co myslisz o tym wozeczku??? mi sie strasznie podoba i mojemu M tez..
ja tez mam Quinny Buzz juz prawie rok...a tu sa moje trzy grosze ktore pozwalam sobie wtracic po roku uzytkowania:
wyglad - baardzo cool, jest to w miare nowy wozek na rynku naszym wiec zwracal uwage srednio co drugiej osoby - chwilami nawet dochodzilo do komicznych sytuacji kiedy np. baba jadac samochodem malo wypadku nie spowodowala nagle przystajac i robiac niedozwolony zwrot po to tylko zeby mnie zaczepic z komplementem na temat wozka, albo facet ktory biegl za mna przez caly parking wrzeszczac gdzie kupilam wozek a ja myslalam ze jakis zboczeniec mne goni :) Ja kupilam wozek on-line, nie widzac go na zywo tylko ze wzgledu na bardzo atrakcyjny wyglad. Nie ma co ukrywac-jest czym poszpanowac :)
tapicerka - jest OK, latwo sie sciaga i pierze, ja mam jasny kolorek wiec szybko sie brudzi ale latwo tez czysci. W sumie ciagle wyglada jak nowa.
rama - wyglad troche taniawo-tandetny i bardzo plastikowy. Bylam zaskoczona tandeta po rozpakowaniu z paczki i moim pierwszym wrazeniem bylo to ze wozio nie wytrzyma 3 miesiecy. No coz....Samej ramy uzywalam przez pierwsze kilka mc. lacznie z fotelikiem Maxi Cosi na wypady do centrow handlowych- genialny wynalazek, rozkladanie i skladanie wprost z bajki. Jeden ruch reki i wozio sam sie rozklada! Praktycznie trzymajac fotelik z dzieckim w jednym reku jestes w stanie rozlozyc caly wozek. Dodam ze po trojce dzieci posiadalam okolo 12 wozkow i zaden nie jest tak sprawny jesli chodzi o ten aspekt. Duzo jezdze samochodem wiec opcja uzywania samej ramy z fotelikiem byla ogromnie pomocna. To byl okres czasu kiedy najbardziej bylam zakochana w swoim wozeczku. Godolka starczyla na jakies 5 miesiecy. Jest przecietna. Dosc waska i wewnatrz szybko sie "zmechacila". Po tak krotkim okresie czasu wyglada jak sporo uzywana. Moja nianka uzywala wozka w tej wersji na codzienne spacery od stycznia do maja. Pozniej przepielismy spacerowe siedzisko. W tym samym czasie zaczely piszczec kolka ktore niestety po wielu probach okielzania piszcza i skrzypia w dalszym ciagu:no: Siedzisko jest male i nie starcza na dlugo- u nas niestety w dalszym ciagu sa tylko w tym jednym rozmiarze. Powiedzmy ze 10 miesieczny dzidzius ubrany zimowo ma dosc ciasno.
Stelaz po roku jest dosc rozklekotany i latwo poddatny na odrapania, logo zeszlo samo po 3 miesiacach. Wozek prowadzi sie swietnie gdy dziecko jest male i lekkie -wprost rewelacja! zakrety pokonuje sie jednorecznie, przy wiekszej dzidzi przestaje byc to taka przyjemnoscia, do tego bardzo szeroki rozstaw tylnich kol....znacznie szerszy niz wiekszosc wozkow a przednie kolko - plasitkowe wyglada na kompletnie zniszczone po kilka juz tygodniach!
Podsumowujac....prawdopodobnie nie kupilabym tego wozka po raz drugi....Chwilke juz stoi w garazu kolektujac kurz a inwestujac dosc sporo pieniedzy chcialybysmy aby sluszyl dluzej niz 6-7 miesiecy!
 
reklama
katarzynak83- kochana popatrz to są gondolki niby jedna i druga jest przedstawiana jako model 2008, ale sama chyba widzisz róznice o których pisałam wczesniej. Oczywiscie nowa to ta na ktorej jest napis tomi.pl
Kochana, super porównanie, dzięki wielkie! czyli ten wózek co wczoraj oglądałam jest jednak z 2008! Dziękuję za pomoc!Co ja bym zrobiła bez tego forum ;-)
Niestety ja chyba jednak nie kupie teraz wózka bo teście zaczęli robić fochy:zawstydzona/y::wściekła/y: (a zadeklarowali sie ze kupia wózek)... powiedzieli że wózek to się kupuje po prodzie :confused::baffled:
 
Do góry