reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

To nie był zarzut, bron Boze:)
Ja na -10 z noworodkiem na spacer nie wyjdę,bo to wg mnie nie jest rozsądna temperatury dla takiego maluszka- oddychanie jest utrudnione, zimne powietrze nie zdąży się nagrzać przy wdechu

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pewnie wyjdę:) tutaj mowia ze do -10 można wychodzić, podejrzewam ze bardziej na północ jeszccze więcej dopuszczają, moze nie z noworodkiem ale takim 2 miesiecznym.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pewnie wyjdę:) tutaj mowia ze do -10 można wychodzić, podejrzewam ze bardziej na północ jeszccze więcej dopuszczają, moze nie z noworodkiem ale takim 2 miesiecznym.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez bym wyszła ale raczej nie będzie takiej szansy :) koniec lutego to pewnie temperatura 0 albo na plusie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co kraj to obyczaj :) w Anglii np ja chodziłam w kurtce, bo było mi zimno a tamtejsze niemowlaki ubrane były w body z gołymi nóżkami, nawet skarpetek nie miały. Dużo zależy od klimatu i każda mama ubiera dziecko jak uważa. Ja sama osobiście na wyjście ze szpitala naszykowałam body z dł. rękawem, pajacyk, skarpetki i w razie mrozu mam jeszcze spodenki. Oczywiście czapeczka, kombinezon i na to ciepły kocyk, bo wydaje mi się, że bez spodenek byłoby mu zimno, bo sama zmarzluch jestem
 
Barnek noworodek a dwumiesięczniak to już zupełnie co innego. Z większym dzieckiem już bym wyszła. Ja rodzę małe dzieci bez tkanki tłuszczowej, szybko się wychładzają. Na szczęście końcówka lutego, to już powinno być trochę cieplej:) Oby do maja:D
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, na razie zostanę przy tym cieńszym kombinezonie i zestawie, o jakim pisałam. Oczywiście czapeczka też będzie :)
 
1485008350-aaaaaa.jpeg
no to finito. Trochę przegielam z tymi wzorami, teraz bym pewnie uszyła z białego tiulu i tylko falbanki marynistyczne. Ale już za późno, a baldachim i tak będzie na krótko

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1485008350-aaaaaa.jpeg
no to finito. Trochę przegielam z tymi wzorami, teraz bym pewnie uszyła z białego tiulu i tylko falbanki marynistyczne. Ale już za późno, a baldachim i tak będzie na krótko

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ładnie wygląda ale rzeczywiście masz rację, że biały baldachim ładniejszy by był :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry