reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Asieńka, można od razu:) On w sumie jest dość smaczny, więc sobie będę go popijać:)
Suszarka u mnie to must have, bo moje włosy same nie schną - takie zepsute są, że jak położę się z mokrymi to wstaję dalej z mokrymi i tak skołtunionymi, że są nie do rozczesania..
 
reklama
Dziewczyny macie spiworki do wozka? Ja cos nie moge sie zdecydowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam śpiworek do fotelika/ wózka :) kupiłam półtora roku temu, jestem bardzo z niego zadowolona :)
425e38992672786b9bb3c9f68077e26d.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm w sumie moj prawie nigdy brudny nie był a używałam go w jesieni/zimie. Ale w sumie ja go używałam tak od 3 do 9 miesiąca życia Zosi. Ty szukasz takiego dla większego dziecka? Bo od lutego to w sumie tylko na chwile będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mysle, ze wiekszy od razu, w najgorszym wypadku wsadze jakis kocyk miedzy nozki a koncowke spiwora, zeby tam za duzo przestrzeni nie bylo.
U nas spiwor tak do konca kwietnia sie uzywa. Oczywiscie wszytsko tez zalezy od pogody.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam śpiworka. Mam tylko kombinezon i to nie taki puchowy, tylko taki jakby polarowy, "kizi-mizi", ale całkiem gruby. Dostałam po kimś i stwierdziłam, że to będzie końcówka zimy i nie będę kupowała zwykłego. Więc planuję na wyjście ubrać małą w body + pajacyk + ten kombinezonik + na to kocyk. Myślicie, że wystarczy? :)
 
reklama
Ja nie mam śpiworka. Mam tylko kombinezon i to nie taki puchowy, tylko taki jakby polarowy, "kizi-mizi", ale całkiem gruby. Dostałam po kimś i stwierdziłam, że to będzie końcówka zimy i nie będę kupowała zwykłego. Więc planuję na wyjście ubrać małą w body + pajacyk + ten kombinezonik + na to kocyk. Myślicie, że wystarczy? :)

Na pewno wystarczy, ja mam ten śpiworek bo po prostu mi z nim wygodniej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry