reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

dokładnie tak jak Kamilove pisze, wózek się dobiera do potrzeb,
jeżeli mieszka się bloku i nie ma sie wózkowni to wg mnie najwazniejsze, ze by wózek był lekki
i wygodny dal dziecka, nie wyobrazam sobie wnosic codziennie 20 kg wozka plus dziecko i np zakupy,
jeżeli ktoś będzie codziennie woził dziecko np do babci lub niani to wózek musi mało miejsca zajmowac w samochodzie i szybko się składać,
ja np mieszkam w domu więc waga wozka nie ma dla mnie znaczenia,ale wózek musisię dobrze prowadzic , byc zwrotn, być na pompowanych kołach, i musi być wygodny dal dziecka
 
reklama
Zgadzam się z wami :-) każda z nas ma inne potrzeby i inne kryteria :-) my wybraliśmy ten Tako mimo że jest ciezkawy, ale będziemy mieszkać w domku więc to nie problem, w dodatku po złożeniu stelaż jest bardzo mały - mamy małe bagażniki więc też dobrze, gondola duża, chcieliśmy mniejsza no ale okres zimowy więc niech lepiej będzie duża :-) a jak będziemy szli w gości to znów stelaż poręczny i gondola wypinana na klik więc też szybko i wygodnie :-) koła pompowane i dwa rodzaje regulowanych amortyzatorów - na drogi za miastem idealne :-) jeszcze jeden mi się podobał i nawet cenowo lepszy ale stelaż po złożeniu był jeszcze większy więc od razu odpada... No i oczywiście skrętne przednie koła, dla mnie to bardzo wygodne :-) ale gdybym mieszkała gdzieś gdzie są równe drogi to i nad stylem retro bym pomyślała :-D
 
No ja mogę się podpisać pod tym co pisze Malinka. Też będziemy mieli Tako. Jest ciężki ale mieszkam na parterze, super się prowadzi a ja będę jeździć po lesie albo po mega krzywych chodnikach. No i super się składa. A jak będę jechać w gości to go raczej brać nie będę. Fotelik wystarczy, ewentualnie można wrzócić stelaż do bagażnika w razie W.

Xmamuśka, ja sobie obliczyłam to tak, że gdzieś w kwietniu przejdę z gondoli na spacerówkę. Pół roku to jeszcze będzie maluch i chcę żeby było mu wygodnie no i żeby amortyzacja była dobra i te popowane koła. Później koło roku raczej zostanę dalej przy dużej spacerówce bo znowu będzie szła zima no i jak mały będzie miał 1,5 roku to się zastanowie nad lekką spacerówką. Ale to już zależnie czy nam się plany prokreacyjne nie zmienią i jak z kasą będziemy stali.
Nie wiem na ile to mądre, pewnie życie to zweryfikuje no ale jakąś decyzje trzeba było podjąć.
 
Ja w spacerowej dziewczyny przesiade na pewno szybko. Bo gondole mamy mini mini jakieś 65cm tak więc nie dłużej jak do 3-3.5msc, a potem to już spacerówka i z bj już będę chciała zostać do końca bo dla bliźniąt i tak praktycznie nie ma wyboru więc citi mini wydaje sie być najlepszym rozwiązaniem.

Colly,

Dokładnie wszystko wyjdzie w praniu :tak:

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
My po ciezkich naradach wybralismy Quinny Moodd 3 fakt drogi ale rewelacyjny jezdzilam nim po sklepie i zakochalam sie w nim, glownie biore pod uwage spacerowke bo przeciez nie wykorzystamy za duzo tej gondoli kwestia tego jaka bedzie zima w tym roku.
 
Iga- podobał mi się ten Moodd dla Frana mieliśmy Quinni i to bardzo fajne wózki, tylko mi akurat 3 koła w speedi i za mało stabilne były :( Wózek mi się przewrócił i Fran wypadł ale i tak uważam że to fajne i bardzo ładne pojazdy :)
 
BUBA pod koniec 2014roku wszedl nowy model tych wozkow 2015 i 2 tylnie kola sa szersze i mam nadzieje ze przez to stabilniejsze :-)
 
reklama
Do góry