reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Co do elei to ja widuje ją częściej jak mure ale sama nie testowałam że względu na przednie małe koła.

O bebetto Silvia też myślałam na początku . Podobała mi się wersja granatowo biała. W sklepie mój L stwierdził że źle mu się prowadzi ale on ma 1,90m wzrostu więc ma inne wymagania. W internecie są różne opinie.
 
reklama
Xmamuska,

Jeżeli zależy Ci na lekkiej i małej spacerowce to chyba opcja ostatnia jest najlepsza :tak:

Ale ta silvia tez bardzo ładna :)
 
Ostatnia edycja:
Xmamuska,

Jeżeli zależy Ci na lekkiej i małej spacerowce to chyba opcja ostatnia jest najlepsza :tak:

Ale ta silvia tez bardzo ładna :)

No właśnie byłam zdecydowana już na silvie,ale mnie straszą że nie będe zadowolona,że spacerówka za duża,że do samochodu sięnie zmieści,że będe chciała spacerówkę mniejszą i sama nie wiem co mam robić,znów kisiel zamiast mózgu :(
 
No właśnie byłam zdecydowana już na silvie,ale mnie straszą że nie będe zadowolona,że spacerówka za duża,że do samochodu sięnie zmieści,że będe chciała spacerówkę mniejszą i sama nie wiem co mam robić,znów kisiel zamiast mózgu :(

Rozumiem Cię doskonale :tak:

Właśnie ja z córką tak się wpakowalam w wózek 3w1 i mimo, że super się go prowadziło - miałam xlandera Xa - był extra wygodny. To minusy jednak mocno wpływały na funkcjonalność w okresie gdy mała juz przestała być taka mała;) bo wózek był duży i ciężki :(
I jak mała miała 14msc to wózek sprzedalam i kupiłam mniejsza spacerowkę, która też była wygodna, ale łatwiej z nią zejść, łatwiej włożyć do auta i wogóle.
Teraz gdybym miała wybierać pojedynczy wózek tez pewnie zastanawialabym się co zrobić :tak:
 
Xmamuśka ja też myślałam o takim rozwiązaniu ale doszłam do wniosku że nie chcę przekładać pół rocznego dziecka do lekkiej spacerówki i potrzebuję też tej dużej. Poza tym nie spotkałam się żeby gdzieś można było kupić samą gondole bez spacerówki.
 
Widzę dylematy wózkowe, trzymam kciuki za wszystkie decyzje :) każda z nas ma inne potrzeby, inny gust i inny budżet ale wszystkie mamy i będziemy mieć wypasione fury :)
 
Colly,

Z jednej strony moze masz rację tylko np w moim wózku spacerówka ta duża niczym nie różniła się od tej małej, a ja sporo kasy straciłam na zestaw 3w1 by go potem sprzedać prawie nowego. Co do tej pory wypomina mi mój Ł :p

A faktycznie dużo osób mi mówiło bym brała tańszy wózek bo długo taką dużą kalumbryną nie pojeżdze. Ale znam też mamy co faktycznie przez 3 lata te duże wózki uzytkowaly i są zadowolone. Ale fakt jest taki, że te co znam to mieszkają w domku i na wyjazdy typu zakupy dzieci nie zabierają wiec wózka tym bardziej.

Suma sumarum jak Buba napisała każda z nas ma inne potrzeby i pojazdy naszych dzieci musimy pod nie dostosować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś śniły mi się wózki ... jezuuuu oszaleje normalnie,ale doszłam do wniosku że biore 2 w 1 silvie bo fotelik już mam,dostałam od brata Maxi cosi.Też nie wyobrażam sobie wozić malucha w lekkiej spacerówce i jeszcze tyłem do mnie o! Niech se wsadzą te swoje rady w kieszeń,później jak będzie trzeba to kupie spacerówkę
 
Ostatnia edycja:
Do góry