reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Buba,

Fajny wózek :)
Jaśniejszy mi się dużo bardziej podoba.

Paula,

Twój tez ładny :)

Wirginia,

Bebetto to ponoć bardzo dobre wózki wiec pewnie będziesz zadowolona :)

Colly,

Fajny ten tako!

A ja sprzedałam wczoraj mojego bliźniaczego i tak jak pisałam pożyczam od koleżanki kuzynki gondole do baby joggera i foteliki do samochodu z bazą. A kupuje nówke spacerówkę. Chcemy baby jogger city mini GT i na początku lipca będziemy jechać oglądać do sklepu jak to się prowadzi i wogole. Gdyby mi nie pasowało to będę myśleć dalej. Stratna na szczęście nic nie jestem po moich kombinacjach. Na dzień dzisiejszy wiem, że nie było sensu tak wcześnie kupować wózka.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Colly ten granatowy to nie jest czysty kolor tylko ma jakies beznadziejne wzory na sobie, a wybieam miedzy szarym a tym delikatnym brazem bo te od zawsze mi sie podobaja w takiej koloystyce a po drugie tylko one maja jednolity kolor bez zadnych kropek, kadracikow czy innych pierdul :)
 
ja też bym poszła w ciemny a poza tym nie będzie się brudził :)

ja będę zmuszona zakupić nowy wózek i mam taki upatrzony, zresztą na taki mnie będzie stać NOWOŚĆ! ALLIVIO+FOTEL 3W1 LEN GRATISY KAREX RATY! (5164489211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. grafit ewentualnie brąz :)

Cuuuuudenko! Muszę mu się lepiej przyjrzeć i może się skuszę zamiast tego delti amelis pro, ale przyznam że to tylko ze względu na ten cudowny kolor, strasznie podobają mi się takie szarości :-D
 
Są różne gusta. Ogólnie mi też boogaboo się nie podoba ale maxi cosi i xlandery też na początku nie a teraz mogłabym mieć. Ogólnie wózek ma być funkcjonalny i ładny ale jednak to ładny na drugim miejscu.
 
reklama
tak ogladam te wozki i nie wiem dlaczego ale te bugaboo wogole mi sie nie podobaja :/

Mi też się nie podobają,jakieś takie kwadratowe,ale widze że szał jest na nie bo dużo osób się w nie zaopatruje,ponoć się bardzo sprawdzają :)

Paulka fajny wózek widziałąm takie zestawienie kolorów na żywo super,bardzo mi się podobają,jeśli miała bym wybierać mięszy szarościami a brązem,zdecydowanie wzieła bym szary !

Colly Tako super bardzo mi się podoba i kolory też :)

My na początku lipca jedziemy wybrać już wózek na 100% i zamówimy na połowę września :D A żeby już nie szukać i zmieniać decyzji wpłacimy jakąś zaliczkę :)
 
Do góry