reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki styczniowych maluchów

@Kamisia, super spodenki! Gdzie je dowalas??? Mój narzeczony jest wielkim fanem batmana i bardzo by sie ucieszył z takich dla małego [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to jak jest fanem Batmana to wrzucam coś dla niego bo my też fani ;)

1473347579413.jpg


1473347606369.jpg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1473347579413.jpg
    1473347579413.jpg
    71,5 KB · Wyświetleń: 585
  • 1473347606369.jpg
    1473347606369.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 601
reklama
Kupilismy dzisiaj wozek, w sumie przez przypadek. W tygodniu oglaszala sie dziewczyna na allegro z Warki, ze ma wozek bebetto silvia 3w1 za 750zl. A dzisiaj akurat jechalismy do babci do Warki, wiec sie z nia umowilam. Wozek w dobrym stanie wyprany, czysty pare plam takich ze zwyklego użytkowania na nosidle, wiec sobie po swojemu wypiore. Ale gwarancja do sierpnia 2017 i wszystko w zestawie nawet rekawiczki na zime i pokrowce na kola. Jestem bardzo zadowolona. Z wrazenia nie zrobilam fotek, a wozek zostal u babci, zabierzemy go za miesiac. Zastanawiam się nad dostawka buggy board, ale nie wiem czy jest sens jak moj syn bedzie mial 5 lat.
 
Ostatnia edycja:
Olivka gratuluje zakupu[emoji4]
Czekamy na foto[emoji4]
Poczekaj az na spacery bedziesz wychodzic, bo moze syn bedzie bardziej chcial pchac wozek niz stac na dostawce?;) a to zawsze mozna dokupic[emoji4]
 
Mam pytanko dot. wózka. Widziałam kiedyś taki, ze kiedy był ustawiany w opcji spacerówki, to mozna było decydować, po której stronie umieszcza się rączkę do prowadzenia. Tzn nie trzeba było wyciągać siodełka dziecka żeby zmienić, czy bedzie ono siedziało przodem czy tyłem do kierunku jazdy. I pytanka: 1) czy w ogóle napisałam to jasno i wiecie o co mi chodzi? 2) czy któraś z mamusiek ma takowy lub wie, jaki wózek ma taką ruchomą rączkę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idealka
Ja wiem o co chodzi. Zmieniasz raczke w zaleznosci od kierunku wiatru zeby np nie ciagnac wozka za soba tylko moc pchac. Po prostu przekladasz ja jakby nad siedziskiem. Moj wozek ma te opcje, ale przednie kolka mam skretne ( z mozliwoscia zablokowania do jazdy na wprost) wiec wowczas musze zablokowac kolka przednie (bo staja sie tylnymi) zeby nie szalaly.
Nie wiem teraz czy ja jasno napisalam.
Mam Jedo vedi po pierwszym synku, tego modelu juz nie ma w sprzedazy - najbardziej podobny jest Jedo Fyn chyba
 
reklama
Do góry