reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Ja z mojego wózka jestem bardzo zadowolona MIKADO OXFORD świetnie się go prowadzi. A co do maty edukacyjnej to kupiłam z TINY LOVE Kamilkowi pod choinkę używaną w świetnym stanie bo te maty nowe są strasznie drogie i dziś wypróbowalam i mój Kamilek uwielbia tam leżeć podoba mu się jest taka kolorowa a jak go dałam na brzuszek i patrzyl na swoje odbicie w lustrze i zaczął coś gadać. Jestem bardzo zadowolona, że ją kupiłam poprostu warto :-) :-D
 
reklama
Czy używacie jakiś fajnych a niedrogich płynów do kapieli dla maluchów, bo ja kupowałam przez jakis czas płyn z Nivei i jest bardzo dobry ale kurde troche drogi i strasznie szybko mi sie zużywa, a widzę że jednak muszą Alę kąpać w płynie bo po mydle ma suchą skórę. Muszę znaleźć coś tańszego bo te jej kosmetyki kąpielowe mnie z torbami puszczą jak tak dalej pójdzie.;-)
 
Renee - ja nie używam płynu do kąpieli wogóle używam mydła w plynie jonson&jonson - duża butelka kosztuje 14 zl.
 
Dziewczyny a czy zamierzacie kupować dzieciom chodziki????:confused: Ja wiem, że wiele osób odradza chodziki, bo w konsekwencji -paradoksalnie dziecko później zaczyna samodzielnie chodzić. Dziecko w chodziki inaczej odbiera swoje ciało, nie uczy sie oceniania odległości między przeszkodami i konsekwencji swoich ruchów bo chodzik zawsze ochroni je przed upadkiem. Ale z drugiej strony wiem, że jak dzieci mojej siostry zaczynały chodzić, tzn. bardziej chciały niż umiały chodzić, to w domu mieli przesrane, bo musieli ich prowadzić pod ręce. Pamietam,że mały tylko nogami przewracał, tyłek mu ciążył ale rwał sie do chodzenia, a raczkowac nie umiał:-D. Więc tak sobie mysle, ze te chodziki to chyba sa fajne bardziej z naszego-dorosłych punktu widzenia bo mamy spokój.
Co Wy o tym myślicie???

Chyba tak bo dla dzieci nie są dobre. Fizjoterapeuci je krytykują. Polecają za to kojce bo dzieci mogą się same podnosić i są bezpieczne. Ja nie zamierzam kupować chodzika.
 
miałam chodzić dla Zuzi i nie zaszkodzil jej. Zaczela w nim biegac po domu jak skończyla 6 miesięcy. Samodzielnie zaczela chodzić w 11 miesiacu. Miała badania ortopedyczne i pan doktor byl zachwycony jej stopami - ponoć bardzo zadko sie zadza aby 2,5 latka miala tak ślicznie wyksztalocne stópki. Tak wiec jest to sprawa indywidualna.
 
ja chodzika nie bedę miała, jednak specjaliści wypowiadają się o nim negatywnie i w książkach tak pisze :dry: mhymmmm,

luczynko mój roan wygląda tak:
 
Luczynko wiesz ale my chcieliśmy bardzo sztruksowy i na tydzień przed terminem odbioru okazało się, że się wycofali z produkcji... potem facet miał nam sprowadzić podobny do tego co mamy tylko z wieksza ilością różu i grafitu a nie kratki a sprowadził ten, no i my go wzięliśmy .... może stąd ta moja niechec do niego :confused: :baffled:
 
reklama
Mju my pojechalismy poprostu do sklepu i na miejscu wybieralismy typ wozka i kolor. Roan barszo mi sie spodobal wiec sie zdecydowalismy na niego. I byl tam rowniez sztruksowy ktory baaardzo przypadl mi do gustu i wzielabym go ale bym bardzo jasniutki, delikatny bez i balam sie ze zaraz mi sie zabrudzi, jestem bardziej praktyczna ;-) ale gdyby byl ciemnieszy to bralabym sztruksowy bo sztruksowy byl sliczny :tak:
 
Do góry