reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A Moja Zuzia wyrosla ze wszystkich bodziakow z dlugim rekawkiem. :-( I nigdzie w ZG takich nie moglam znalezc! :szok: Ale,cale szczescie,ze w Carrefourze zrobili jakas promocje,no i tam sa z dlugim rekawkiem,hurra! :-D Kupilam Jej rozowe,biale i niebiesciutkie. ;-) Nie wazne,ze to sa na 12 miesiecy,ale na Zuzie pasuja praktycznie w sam raz. :-p Troszke maja zapasowego materialu,no i rekawki moze z 1cm sa za dlugie,hehe. ;-) Moja Kochana Wielkoludka. :-D :happy2:
 
reklama
Takie oto dwa kompleciki,zakupilysmy dzis Zuzance z moja Babcia. :-D


1. KOMPLECIK POMARANCZOWY (spodenki,bluza,koszulka) :-D

- spodenki z bluza

zbluzakp8.jpg


- spodenki z koszulka

zkoszulkaek0.jpg



2. KOMPLECIK SELEDYNKOWY (spodenki,bluzeczka z kolnierzykiem,kamizelka) :-D

- calosc

zielonyqx7.jpg


- sama gora

kamizelkaej8.jpg


- sama koszulka

pict0001ob8.jpg


- sama kamizelka

pict0002lt0.jpg

 
śliczne kompleciki dla Zuzanki. Zwłaszcza spodobał mi się ten seledynowy :laugh2:
Adaś też wzbogacił się o 4 pary śpiochów. Wczoraj dostał od chrzesnej. Już na 74cm, bo 68 ma na styk :tak: Szkoda tylko że 2 pary różowych :oo2:
Podrzuce je koleżance a kupie w kolorze dla chłopaka. młoda chrzesna a nie wie że chłopcu różowy to nie specjalnie:-(

A ja już licytuję na Allegro komplecik z krótkimi spodenkami na lato. Jak wygram to się pochwalę ;-)
 
Agutko zakupy Ci sie udały:tak: :-)
Moja mała tez juz z wszystkiego wyrasta, a nie mam już skąd wyciagać ciuchów, bo zapasy po dzieciakach mojej siostry sie skończyły.:-( Ja z tej sukieneczki kupionej na allegro jakaś strasznie zadowolona nie jestem, bo w sumie wyniosła mnie z przesyłka i opłatą za przelew 20 zł:eek: :baffled: , stwierdzam, ze wolałabym dołożyć 5-10zł i mieć nowa sukieneczkę, no i widzieć co kupuję.Na zdjeciu wygladała duuużo lepiej.
A moje dziecko zaczynam już zaopatrywać w ciuszki rozmiar 80:szok: :eek: :-D :laugh2:.
 
Moja Aniela tez juz z prawie wszystkiego wyrosła, głównie z bodziaków. Ale kupiłam jej w H&M taki zestaw 7 za 79 zł na rozmiar 74 a w sobotę byłam na zakupach i w takim sklepie bhs były obniżki i tzy pajacyki kupiłam za 49:szok: a bodziaczki - tez komplet 3 szt- za 19 :szok: :szok: a naprawde super. Ja niestety nie mam za bardzo po kim mieć ciuszków bo Ania ma już 7 lat i moja siostra zaczęła dopiero teraz odkładać ciuszki wczesniejsze się rozeszły po innych dzieciakach, więc wszystko musi mieć nowe... całe szczeście na gwiazdkę dostałam bon na 100zł do smyka, więc bedę musiała się tam udać żeby zrobić zapas...
 
Myszko ja rzuciłam oczkiem i zemdlałam...cholernie drogie te ustrojstwo! Muszę na allegro popatrzeć, ale w sklepie bo tylko tam patrzyłam to rzuciły mi się w oczy głównie ceny ok 500 :szok: :szok:
 
Mycha jak wiesz ja już takowy posiadam:-) , ale powim Ci, że na razie i tak małą karmie w foteliku samochod. bo w tym krzesełku tak mi nisko głowę spuszcza, że w efekcie wszystko jej z buźki wylatuje, a jak siedzi w foteliku na pół leżąco to śliniak jest po karmieniu praktycznie czyściutki:tak:. Ja teraz żałuję, że zamiast tego krzesełka i spacerówki mąż z teściową nie kupili wtedy kojca, bo juz bym go używała, a z krzesełka jeszcze nie korzystam nie mówić juz o spacerówce, która poczeka do wiosny.:baffled:
 
reklama
Mju,to co Ty za krzeselka widzialas? :szok: Ze zlota? :-p
Ja juz tez mam. :-) Kupilam je jakos we wrzesniu. I akurat trafilam na przecene. :-D Chyba 100zl nie kosztowalo nawet u Nas w sklepie. ;-) I jest ze slicznymi owieczkami. :-D A pozniej sklada sie je na takie mniejsze ze stoliczkiem. :-D :tak:
 
Do góry