reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Agutko szkoda że w okolicy nie ma takiego sklepu, hihiii a może i lepiej że nie ma bo bym sobie poszalała, heheee
dużo rzeczy jest w H&M ale tam to drogo :(
 
No to ja się przyznam, do mojego małego zboczątka na punkcie HELLO KITTY... ale to pieruństwo jest tak drogie, że łech więc nawet nie szukam, choć może głupio robię ?
 
Mju,o jaaaa! :D A ja wlasnie wczoraj kupilam przybornik na lozeczko z "Hello Kitty",tylko wlasnie zapomnialam,jak ten kotek sie nazywa,hehe. ;) Nie bylo nic z Kubusiem,wiec wzielam ten,bo kolorystycznie pasuje mi do lozeczka Zuzanki. ;) No i kosztowal mnie 6zl,czyli bardzo malutko. :D A wyglada tak:

pict0002hk4.jpg


 
Agutko - śliczny ten przybornik. Ja mam z meżem podobnie jak ty na punkcie Kubusia Puchatka bo sami kupiliśmy nad lóżeczko dekoracje Kubusia Puchatka i kłapouchego bo tak nam się to spodobało a dzidzia musi mieć troszkę bajecznie w pokoiku. Chce kupić jeszcze jakąś fajną lampkę nocną do pokoiku żeby nie świecić mu w oczka dużym światłem :)
 
baska my chcielismy kupic jakas przyciemniana zarowke, bo mamy taka lampke na stale ktora jest dokkladnie nad lozeczkiem Malej, ale w koncu zdecydowalismy sie na taka lampke czerwona zelowa z plywajacymi jakimis kuleczkami w sordku (bo nie wiem jak to inaczej opisac :p ) i daje to tylko taki fajny polmrok w sypialni ze mozemy jakby co przy tym spac, bo w niczym to nie przeszkadza a bede widziec Oliwke
 
Luczynka - to ciekawa musi być ta lampka. Szkoda, ze nie możesz jej wkleić bo nie umiem sobie jej wyobrazic.
 
napewno widzialas takich lampek cale mnostwo w sklepach tylko ja nie umiem jej opisac(az wstyd) :p a wkleic bede ja mogla dopiero jak moj Grzesiu wroci z pracy i zrzuci mi zdjatka na kompa bo dla mnie to zbyt skomplikowana robota-ja i komputer to.... ::)
 
reklama
Do góry