reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Pamietam ze kilka dziewczyn z sierpniowek mialo foteliki maxi cosi ale potem mowily ze nie sa zadowolone. Podobno nie wygodne dla dziecka. Ja mam fotelik z kompletu od wozka, wiec nie zaden z testow, bo kasy az tyle nie mielismy. Teraz pewnie nie bedziemy kupowac innego, ale gdybym miala wybierac to tez.bralabym pod uwage romera (teraz mamy tej firmy foteliku dla Tymka) albo besafe.
 
reklama
jejku tyle producentów tyle nazw ze ja już głupieje :( Quinny Speedi- miała któraś z was z nim styczność? Mi wygląda na solidny, ale tyle jest już tego na rynku, że cięzko się połapać
 
A my zamówiliśmy już wczoraj wózek - bedzie za ok 2 tygodnie. W smyku jest promocja wieć jakies 200 zł taniej niż normalnie nam wyszło :) i dodtakowo zamówiliśmy tez do niego fotelik BeSafe Izi Go z adapterami. Rzeczywiście wyglada solidniej niz maxi cosi a cena jest zblizona wiec nie ma co sie zastanawiac.

Nasz wózeczek :) Wybralismy zielony zeby pozniej jeszcze mozna bylo pozostale pociechy w nim wozic :D
 
ja w listopadzie zobaczylam babyactive ballerina i zakochalam sie bez pamieci :D przeszukiwalam fora, sklepy, porownywarki i testy od wrzesnia ale w listopadzie sie zakochalam i dzis juz bedzie w domu :) na szczescie na miesjscu wozeczek byl nawet w identycznym kolorze takze wymacany, wybadany a samochodu nie uzywamy a wazna byla dla mnie cena i kupilismy ta ballerine uzywana, widac bylo ze poprzednia wlascicielka nie za bardzo go uzywala :D wyglada jak nowka a cena o ponad 700 mniej niz w sklepie xD ImageUploadedByForum BabyBoom1389340614.318449.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389340614.318449.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389340614.318449.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 125
ja w listopadzie zobaczylam babyactive ballerina i zakochalam sie bez pamieci :D przeszukiwalam fora, sklepy, porownywarki i testy od wrzesnia ale w listopadzie sie zakochalam i dzis juz bedzie w domu :) na szczescie na miesjscu wozeczek byl nawet w identycznym kolorze takze wymacany, wybadany a samochodu nie uzywamy a wazna byla dla mnie cena i kupilismy ta ballerine uzywana, widac bylo ze poprzednia wlascicielka nie za bardzo go uzywala :D wyglada jak nowka a cena o ponad 700 mniej niz w sklepie xDZobacz załącznik 603210

Własnie tez ogladałam tą ballerine - tez ma super zawieszenie i duzą gondole i spacerówke. Ale mąż się uparł na espiro :) Gratuluje zakupu, na pewno bedziesz zadowolona.
 
Dziewczynki pięknie te Wasze wózki się prezentują :tak:!!! Ja niestety z racji że poza lasem musi mi się w innych warunkach sprawdzać muszę mieć skrętne koła przednie... ale wiem że te wasze napewno się sprawdzą w trudnych warunkach... Gratuluję udanych zakupów:-)!!!
 
A my zamówiliśmy już wczoraj wózek - bedzie za ok 2 tygodnie. W smyku jest promocja wieć jakies 200 zł taniej niż normalnie nam wyszło :) i dodtakowo zamówiliśmy tez do niego fotelik BeSafe Izi Go z adapterami. Rzeczywiście wyglada solidniej niz maxi cosi a cena jest zblizona wiec nie ma co sie zastanawiac.

Nasz wózeczek :) Wybralismy zielony zeby pozniej jeszcze mozna bylo pozostale pociechy w nim wozic :D

ja w listopadzie zobaczylam babyactive ballerina i zakochalam sie bez pamieci :D przeszukiwalam fora, sklepy, porownywarki i testy od wrzesnia ale w listopadzie sie zakochalam i dzis juz bedzie w domu :) na szczescie na miesjscu wozeczek byl nawet w identycznym kolorze takze wymacany, wybadany a samochodu nie uzywamy a wazna byla dla mnie cena i kupilismy ta ballerine uzywana, widac bylo ze poprzednia wlascicielka nie za bardzo go uzywala :D wyglada jak nowka a cena o ponad 700 mniej niz w sklepie xDZobacz załącznik 603210

super wózeczki, obydwa.
 
reklama
A to nasz pojazd jest juz z nami 4 lata ale nie widze sensy kupowania nowego.Ten sprawdził sie w 100% i jest w bdb kondycji;-)kolyaska_bebecar_style_at_5.jpgwersja sportowakolyaska_bebecar_style_at_4.jpg
 

Załączniki

  • kolyaska_bebecar_style_at_5.jpg
    kolyaska_bebecar_style_at_5.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 62
  • kolyaska_bebecar_style_at_4.jpg
    kolyaska_bebecar_style_at_4.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Do góry