reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

reklama
hej :)

super te wózeczki. Ja tez rozważałam i bebetto lupo i baby design. Ostatecznie zamówiłam espiro ( to chyba tez jest firma baby design) ale z uwagi na amortyzacje. X-landera tez rozawalizmy ale mial trzy wady: brak wystarczającej amortyzacji, krótsza gwarancja i wyzsza znacznie cena. Ale gratuluje zakupów - teraz te wozeczki wszystkie są piekne i ciezko jest wybrac :)
 
A czy ktoras z was albo znajomych miala maxi cosi mura 4 plu te na 4 kolach bo sie nad takim zastanawiamy...
 
thumbs_s7.jpg
Ja mam taki wózeczek. Do tego spacerówka i nosidełko z możliwością wpięcia w stelaż .
 
My mieliśmy wózek Jane muum - wielofunkcyjny, łatwy w montażu, z przodu mniejsze koła, dzieki czemu bardzo fajnie prowadziło się wózeczek, bardzo pojemna torba na akcesoria no i wygląd - bez zarzutów
 
A jeśli chodzi o fotelik to wybraliśmy już na to większe obciążenie kilogramami graco nautius: 9-36kg, dosyć długo w nim młody siedział, co pozwoliło nam zaoszczędziś na kupowaniu nowego, bardzo mięciutki i funkcjonalny
 
reklama
Do góry