reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Hej
Ja też już mam parę faworytów, narazie ogłądanych w necie tylko, problem taki że większości w Irlandii pewnie nie dam rady pooglądać bo wybór tutaj jest taki sobie.
I tak - podoba mi się
Bebetto Solaris
Tako Laret
Babydesign Lupo
Implast Bolder Ecoline

a dzisiaj znalazłam takie wózki firmy Britax
BabyBabyOnline Britax Affinity Pushchair Silver Package 2
i powinna być możliwość zobaczenia go tutaj więc jeśli okaże się dobrej jakości to pewnie zakupimy 3in1
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzikm76 ten wózek wygląda bardzo obiecująco:) Ale ja nie jestem obiektywna - bo to ta sama firma, z której mamy zamiar kupić fotelik. Taki zestaw 3w1 to rozumiem bo fotelik ma testy bezpieczeństwa:
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe Roemer :: sortowanie wg kryterium ocena

Z tych wózków, które wymieniłaś wcześniej oglądałam Babydesign Lupo, razem z Jedo Fyn to był nasz faworyt:)
Chyba bardziej zwrotny, miękki od Fyna, super łatwo się wszystko montowało. Powiem, tylko, że jedynie co to ta kwiatkowa stylistyka nie do końca mi odpowiadała. no i oba prawie 15 kg - między innymi dlatego ostatecznie kupiliśmy inny..
 
kurcze ten który ja wybrałam waży 14,5kg myślicie że to dużo? bo mieszkam na 5 piętrze w kamienicy więc windy brak..chociaż planuje wózek i tak zostawiac na dole i małą przynosic na rękach albo ewentualnie w gondoli no ale to swoje też będzie ważyło..

madzikm76 bardzo fajnie ten wózek wygląda :) tylko dla mnie za mało osłonięta spacerówka.
 
nina2013 to chyba standardowa waga dla wózków wielofunkcyjnych z pompowanymi kołami, bywają jeszcze cięższe;-)
mi zależało na nieco lżejszym, ale nie na tyle by z pompowanych kół zrezygnować - no kwestia priorytetów. W sumie mój tylko 1,5 kg lżejszy wiec bez szału. A jeśli nie zamierzasz wnosić całego to w ogóle luz - bo chyba jak się nie mylę sama gondola waży przeważnie 4-5 kg, a wózki różnią się głownie wagą stelaża ( chyba, że jest inaczej to mnie poprawcie:tak:)
Ja swój zamierzam w pralni trzymać, czyli spychać i wciągać do piwnicznych czeluści - zobaczymy jak w praktyce...
 
Dzieczyny znalazłam wózek - piękny normalnie - estytcznie dla mnie bomba, ma to co chce, jest wersja cztero i trzy kołowa (trzy kołowa jest droższa ale ja i tak preferuję czterokołowca ). Opinie ma super, tylko minus taki że nie do zobaczenia w Irlandii, więc musiałabym na opiniach polegać i zamówić w ciemno, ale wiem że parę osób tak zrobiło i jest bardzo zadowolnych. Gdyby któraś z was spotkała się z tym wózkiem w Polsce to niech obmaca i opisze wrażenia
Wózek to Cam Dinamico
Kolor brąz mi najbarzdie odpowiada - wkleję zdjęcia wiekszość będzie koloru beżowego bo nie mogę do brązu znaleźć więcej

Gondola brąz
cam-dinamico-kombikinderwagen-babyschale-braun-b.jpg

Spacerówka montowana przodem i tyłem



cam2.jpg cam1.jpg cam6.jpg


Travel system

cam5.jpg

Widok z góry

cam7.jpg

Całość

cam4.jpg
 

Załączniki

  • cam-dinamico-kombikinderwagen-babyschale-braun-b.jpg
    cam-dinamico-kombikinderwagen-babyschale-braun-b.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 75
  • cam2.jpg
    cam2.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 83
  • cam1.jpg
    cam1.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 85
  • cam5.jpg
    cam5.jpg
    4,5 KB · Wyświetleń: 83
  • cam7.jpg
    cam7.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 74
  • cam4.jpg
    cam4.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 217
  • cam6.jpg
    cam6.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 83
Witam, ja osobiscie przetestowalam 3 wozki Graco Quattro Tour Deluxe ,Mutsy Urban Rider oraz BebeCar Style AT. Te dwa ost.kupilam używane. Jeżeli chodz o 1wszy wózek dla mnie zadna rewelacja pewnie dlatego ze mieszkam na wsi i nie do konca radził sobie w pokonywaniu przeszkód,brak pompowanych kół,wszystkie drzenia,wstrzasy córcia odczuwała zmieniłam go na Mutsy juz bylo lepiej koła pompowane pełna amortyzacja,natomiast mała gondola oraz wersja spacerowa dla starszego dziecka równiez jest mala,nóżki wiszą podczas drzemki.skrętna oś też robila nie małe kłopoty przy cofaniu.Najbardziej zadowolona byłam z Bebecar Style At wozek rewelacyjny w terenie nawet po piasku na plazy dawał rade. Gondola jak i spacerówka chyba najwieksza jaka jest dostepna na rynku. Wózek idealny do kołysania ,gondole mozna wykorzystac rowniez jako fotelik po dokupieniu specjalnych pasów,duzy kosz na zakupy ,Wada jest cieżki!
 
my kupowaliśmy teraz wózek i od razu stwierdziliśmy, że weźmiemy fotelik i tak jak zawsze myślałam że maxi cosi są super tak Pani z sklepie powiedziała, że decydowanie poleca nam firmy besafe więc dzielę się informacją :)
 
My wlasnie kupilismy Besafe :) Zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce, ale moim zdaniem wyglad na o wiele porzadniej wykonany niz MaxiCosi Citi i Pebble ktore tez rozwazalismy. Jest wprawdzie dosc ciezki, ale przez to wydaje mi sie ze bezpieczniejszy dla maluszka w razie (odpukac!) kolizji.
 
Ostatnia edycja:
My też Besafe rozważaliśmy - jednak do naszego auta nie pasował:no:. Kupiliśmy Romer Baby Safe Plus - zobaczymy jak się dziecku będzie podobał:-) a tak na serio to oba bardzo dobrze w w testach i solidnie wyglądają...
 
reklama
to dobrze robiłam, że się na niego zdecydowałam :) i zgadzam się, że wygląda na porządniejszy, jak wzięłam do ręki maxi cosi cabriofix to nie był zbyt solidny a ten besafe ma zabezpieczenie w razie kolizji.
 
Do góry