reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Niby mozna go na 2 spodoby złozyc i ten 2 co sam stelarz sie składa wychodzi mały . A potrzebuje czegos małego zgrabnego bo 2 wózek mam w razie czego tylko z nim na wyjazd kiepsko bo duzy po złozeniu a ten wydaje mi sie zgrabny .
 
reklama
Ja też chciałam mały wozek kupiłam peg perego book plus i wydaje mi się ze będę zadowolona. Chyba przy tej kwocie nie zastanawialabym się bo w końcu ktoś Ci go podkupi
 
Martyna nie znam konkretnych modeli tych wozkow z m&p ale tutaj ogolnie na ulicach jest ich pelno i mimo, ze sliczne to jak dla mnie sa ok dla niskiej lub srodniowysokiej mamuski. Jak widzialam jak wysokie mamy sie musza prawie do kolan schylac coby dziecko wyciagnac czy poprawic to sie im ich szkoda robilo :)
Ale wygladaja naprawde ekstra
 
Martyna to fakt jak dla ciebie to super. One naprawde solidnie wygladaja, sa zgrabne i ladne i tutaj maja spore wziecie bo pelno ich na ulicach :) a cena tez przystepna. Zreszta jak ci nie podejdzie mozesz sprzedac :)
 
reklama
Wkońcu kupiliśmy wózek. Moim za była duża gondola, L ogolnie się spodobał, jest wysoki dla nas to bardzo ważne. Babyactive ballerina eko.
 

Załączniki

  • 1430633835972.jpg
    1430633835972.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 114
  • 1430633849402.jpg
    1430633849402.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 117
Do góry