reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Smile zasmuciłas mnie informacja o riko. Na początku tez zastanawiałam się nad bebetto ale naczytałam się kiepskich opinii o nich i juz sama nie wiem :(
MamaAnia dzięki za dodatkowe informacje na temat bazy.
Podejrzewam ze często będę jeździć z dzidzia do rodziny wiec pewnie baza się przyda.Jesli tylko wystarczy nam kasy na początku to pewnie zainwestujemy w bazę,ale taka która będzie nam służyć przez pierwsze 4 lata (Maxi Cosi isofix familiyfix czy coś takiego).
 
reklama
Malinka wczoraj przeglądałam Bebetto ale jakoś tak nic na mnie wrażenie nie zrobiło. Może tyle że spacerówki mają fajne.

Za to camarelo mi się spodobał i cena taka jak za riko u mnie sporo ich jeździ a opinie chyba też ma dobre.
 
Malinka noo podejrzewam, ze baza to wygoda! My mieliśmy fotelik maxi cosi city, często gdzieś jeździmy, ale do wpiniania i wypinania można się przyzwyczaić :D Teraz mamy już ten siedzący maxi cosi tobi i jest wpięty pasami, wiec już nie ma tego przypinania ciągle :)
a jeśli chodzi o bazę to mogę Ci podpowiedzieć tylko, zebyś zwróciła, czy nie macie schowków w podłodze w aucie, bo jak jest baza z tym pałąkiem (tak jak do maxi cosi właśnie) to w razie wypadku wpada w schowek... i wtedy trzeba albo wypełniać schowki albo kupować inną.
My właśnie mamy toyotę i mamy schowki, więc zostaliśmy bez bazy bo nie chciało nam się kombinować :)


my na wózek zdecydujemy się pewnie w końcu baby jogger city seletc (żeby wozić dwójeczkę, a potem jednego bobasa)
będę sprzedawać bugaboo cameloena, może któraś? :D
 
Bugaboo fajne wózki ale drogie cholernie dlatego na jane się zdecydowałam.

Malutkans z mutsy nigdy doczynienia nie miałam ale wizualnie ładne:D
 
Malutka ja z mutsy też nie miałam doczynienia.

Od kilku dni siedzę na stronie bobo wózki i zglupialam po prostu zglupialam i chyba bez wózka zostaniemy. Przeglądam różne fora opinie i zawsze coś jest nie tak...A jak już wszystko super to cena mi nie pasuje.
 
Smile ja jeszcze jak nie bylam w ciąży uparlam się na roan marita ale później doszłam do wniosku ze mały kosz brak skrętnych kół i odpada. Ja bym chciała tylko głęboki wozek spacerowke bym zostawiła z x landera ale znając życie małż mój się uprze na starą gondole...oby ja myszy pogryzly :D
 
Skrecane kółka tak naprawdę sprawdzają się tylko jak spędzasz dużo czasu w hipermarkecie na skręcanie w alejkach. Tak naprawdę gdy wjedziesz na nierówności to można się straszne zamotac i wszystkie nierówności odbijają się na kregoslupie maluszka,szczególnie gdy wózek ma trzy koła-to juz wogole porażka. Roan Marita to dobry wybór,ma cztery pompowane koła i jest bardzo stabilny i elastyczny. Ja polecam,nie z mojego doświadczenia ale moich znajomych. I jest jednym z największych. Gondola Ma bodajże 84cm długości wiec wydaje mi się ze można go używać dłużej. Ale nie naciskam na nikogo i nie krytykuje. To tylko i wyłącznie moja opinia. Pozdrawiam mamy i życzę udanych zakupów ;-)
 
reklama
Michasia skrętne koła są praktyczniejsze mi osobiście lepiej się wozek prowadziło czasami też i jedna ręką ;) fakt do lasu lub na kostkę brukowa nie za bardzo się nadaje wiadomo koła duże pompowane to automatycznie lepsza amortyzacja. Roan marita ma ogółem bardzo dobre opinie :)

Kasia z tego co się dowiedziałam w serwisie to była wada modelu :/ nawet na gwarancję nie chcieli przyjąć...Wiec nowa gondola nic tu nie da.
 
Do góry