reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Cześć dziewczyny :)

Ja mimo ze jeszcze nie znam płci dziecka,wózek mam juz wybrany.Chcialabym kupić riko nano.
Na początku myślałam o tako moonlight,ale z racji tego ze ja i mój mąż jesteśmy wysocy,prawdopodobnie wybierzemy riko nano,bo gondola montowana jest wysoko na stelarzu,na czym nam zależy.
Jeśli macie jakieś doświadczenia z riko nano,proszę dajcie znać :)
Jeśli chodzi o fotelik to myślałam nad Maxi Cosi Pebble,podobno jest najlepszy. Mam jeszcze pytanie orientujecie się czy trzeba kupować bazę do samochodu (np familiyfix z Maxi Cosi)?
 
reklama
Malinka ja też myślę o riko właśnie ze względu na wzrost i super amortyzację. Oglądaliśmy w sklepie i bardzo podobał nam się czarny. Ten fotelik w komplecie mi się nie podoba i planuje kupić maxi cosi ale z adapterami żeby można było na stelaż zamontować. Bazy nie kupuje i nigdy nie słyszałam żeby trzeba było kupować, wydaje mi się ze każdy fotelik można pasami zapiac jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie :)
 
No właśnie zastanawiałam się nad ta baza,dzięki za wyjasnienie.
Sama ta baza to spory wydatek dlatego zastanawiałam się czy jest to niezbędne.
Smile mi tez się w ogóle nie podoba ten fotelik,który jest w zestawie z Riko Nano,dlatego na pewno kupie taki,który jest robiony przez firmę specjalizująca się w fotelikach.
Patrzyłam tez na x landera, ale tak jak mówicie chyba jest mega przereklamowany.
 
A ja właśnie rozmawiałam z mamą bo ona pracuje w sklepie dziecięcym i jak powiedziałam o riko to pokrecila głową i powiedziała żebym dalej szukała. Gondola super ale podobno spacerowka kiepska.

Czyli zostaje mi druga opcja Bebetto ale nie wiem który dokładnie.
 
Ja na 99% kupię znów x-lander xa, miałam go przy Gabrysi i z wszystkiego byłam zadowolona. Chcę używany, albo nową spacerówkę, bo gondolę od siostry pewnie dostanę.
 
Minka a w xa nie opadala ci gondola? Mi w moim xq opadala :/ spacerowka super ale gondola nie ja właśnie oglądałam roan marita gondole ale coś duży mi się wydaje i brak skrętnych kół
 
Malutkans nic mi nie opadało;-)
Gondolę miałam pożyczoną od siostry, kupowałam tylko nową spacerówkę.Pewnie taki model ci się trafił, bo moja druga siostra teraz ma x-landera xa i też z gondolą wszystko ok.
 
reklama
Widocznie taki model felerny, może mój mezowski będzie coś umiał zrobić co by nie opadala dość męczące to na spacerach było co chwile młodego podsowac do góry.
 
Do góry