reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

A ja sie chyba zdecydowałam :p
ABC DESIGN wózek 3TEC 2w1 opcja 3w1 KOLOR LOTUS ! (4943412624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
tyle ze kupujemy chyba uzywany . Bo ja spacerówke mam. A podba mi sie tu to ze sa 2 uchwyty w raczce wiec jak damy dostawke za jedne ja trzymam a za nisze Nela:)

Zastanawiałam sie jeszcze nad maxi cosi mura ale nie widziałam go w realu musze sie do sklepu wybrac no i jeszcze
i jeszcze chicco s3 trio mi sie podoba ale nie pasuje mi ze spacerówka tylko w jedna strone :/
 
reklama
A ja z nudów zaczęłam oglądać spacerówki parasolki ;) w sumie mam peg perego i przetrwała wiele ale szukam coś jeszcze mniejszego po złożeniu ;) i tak oglądam przeglądam a opini tyle co ludzi
 
Malutka ja zamowilam wlasnie maxi cosi neo, ma byc malutka i leciutka. Z minusow to juz wiem, ze nie rozklada sie na zupelnie plasko, tylko do pollezacej pozycji. Ale uznalam ze dziecie na spacerach mi nie spi, a jak doe okaze jakis mega niewygodny do spania a bedzie sie wyprswa calodniowa szykowac to bedzie drugi;) Zdam relacje jak przyjdzie;)
 
To czekam na opinie :) ja ostatnio oglądałam quinny zapp xtra2 tez malutki po złożeniu jednak nie przekonuje mni kubełkowe siedzisko no i cena powala
 
Dziewczyny. Byliśmy wczoraj oglądać wózki. Do tej pory Bebetto silvia wygrywało, mieli go w sklepie, super nam pasował gdyby nie kolor, granat w necie wyglądał super, a na żywo ciemnica straszna :/ więc wystarczy wybrać inny kolor i z bańki. Lecz Seba dorwał Bebetto holland 2015, no i powiem Wam, że wózek jest kozacki, zarówno jeśli chodzi o funkcję jak i wymiary, kolory piękne. No i teraz jest zagwozdka. Pojedziemy jeszcze raz i skupimy się tylko na tych dwóch modelach. A fotelik chcemy dokupić maxi cosi pebble. Jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wolę dopłacić i mieć porządny sprzęt z atestami, crush testami itd. Miała któraś z Was ten fotelik?
 
Mama mila jeżeli chodzi o siedzonka to ja też zwracam uwagę na testy jednak jeździmy dużo wiec jest mi to ważne :) musze zobaczyć ten o którym napisałaś :)
 
Ja tez jestem przewrażliwiona jesli chodzi o foteliki, wolę dopłacić i jeżdzić spokojnie. Załuje ze sprzedałam romer kinga 9-18kg, no ale nie sądziłam ze sie przyda jeszcze. Mniejszy fotelik-nosidełko mam.
Wózek 3w1 mam po Alanku wiec bez sensu byłoby mi kupowac dwugi, choc zakochana jestem w tej spacerówce WÓZEK QUINNY MOODD 3w1 + MAXI-COSI CITI **** 2014 (4979711457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Quinny zapp xtra był spacerówką która bardzo mi sie podobała jak szukałam czegoś mniejszego, jednak własnie to kubelkowe siedzisko nie przekonało mnie, ale teraz, bogatsza o doświadczenie chyba bym sie skusiła, bo moje dziecko jak juz było większe na spacerach nie spało wiec w sumie nie było potrzeby go roozkładać. Kupiłam Xlandera XS
x-lander-xs-2012.jpg
Wózek fajny z tym ze bardzo malutki i leciutki, ale uzywaliśmy go głównie na zakupy, do makretu bo po chodnikach nie prowadziło sie go wygodnie. Cały czas leżał w bagazniku, wygląda po złożeniu dosłownie jak parasolka ;)
Moze ja jakąś małą spaceróweczkę sie skuszę jeszcze, ale bede szukać dopiero na przyszłe lato, bo na zimę wózek z małymi kółkami również sie nie nadaje.
Pamiętam jeszcze jak szukalam spacerówki to podobał mi sie bebe beni izzy
2.jpg
I inglesina trip, tylko jego wadą było to ze miał bardzo płytkie siedzisko, a Alan zawsze był duży:)
inglesina_trip_stroller_in_liquirizia_black_2.jpg
Inglesina ma wspaniałą budkę która rozkłada się tak daleko ze zasłania niemal całe dziecko przed słońcem kiedy wózek jest rozłożony na leżąco. Super
 

Załączniki

  • x-lander-xs-2012.jpg
    x-lander-xs-2012.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 102
  • 2.jpg
    2.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 101
  • inglesina_trip_stroller_in_liquirizia_black_2.jpg
    inglesina_trip_stroller_in_liquirizia_black_2.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 97
Sosnowiczanka peg perego pliko p3 tez ma taką budkę i tej spacerówki będę dalej używać bo jest świetna ale o quinny myślałam na wyjazdy do pl.
 
reklama
Przyszła mi dziś ta spacerówka maxi cosi noa. maxicosi-noa.jpgcoś takiego :) Zapowida się fajnie, jest lekka (co dla mnie było sprawą priorytetową), fajnie się skada i rozkłada, wiec też spoko. Lekko się prowadzi. Marwiłam się, bo nie rozkłada się zupełnie na płasko, ale przy roczniaku, którego mam ta pozycja poł leżąca jest wystarczająca.
To tyle na razie mogę powiedzieć, reszta wyjdzie w użytkowaniu.

Też mi się ten quinny zapp podobał, ale tam własnie małe te siedzisko mi się wydaje, taki dzieciaczek w kombinezonie zimowym może mieć słabo...
Kiedyś tez nie byłam przekonana do kubełkowego siedziska, ale w bugaboo miałam takie i było ok. Kręgosłup i tak leżał na prosto, jedynie to nóżki były w górze.
A właśnei to będę sprzedawać swojego bugaboo w takiej kolorystyce
bugabo.jpg228x228_bugaboo-bekleidungsset-color-blocks-von-elinja.jpgto są zdjęcia z netu, ale jak któaś by była zaintersowana to w końcu porobię naszemu wózeczkowi i prześlę :)
 

Załączniki

  • maxicosi-noa.jpg
    maxicosi-noa.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 104
  • bugabo.jpg
    bugabo.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 106
  • 228x228_bugaboo-bekleidungsset-color-blocks-von-elinja.jpg
    228x228_bugaboo-bekleidungsset-color-blocks-von-elinja.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 93
Do góry