reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
To pokazuj!
Ja kupilam sobie troche takie chyba zbyt nowoczesne jak na mnie,bo z pomaranczem od wewnetrznej strony oprawki....
 
Musze na nie czekac 1.5 tygodnia:-(

Dziewczyny,maja Wasze dzieci juz koniki na biegunach?Bo ja mysle o takim prezencie dla Mai na gwiazdke.
 
Ostatnia edycja:
Julcia, Majka, super ciuszki kupiłyście.

Kupiłam wczoraj Stasiowi spodnie od kombinezonu - trafiłam na dużą przecenę i kupiłam firmy Cocdrillo (bardzo ją lubię) za 37 zł. A Wojtkowi kupiłam z kolei kurtkę zimową do komletu do spodni, które ma jeszcze z zeszłego roku. Chłopakom na zimę to tylko butów brauke.
 
Ostatnia edycja:
A u mnie jak dobrze pójdzie, to dorwę Julce kombinezonik 2 częsciowy za.....11 zł :-D Butki na zimę już ma, kurtkę też, więc zimowe zakupy byłyby z głowy :-p muszę jeszcze bodziaków jej dokupić...

Maajka, u mnie Julka na roczek dostała słonia na biegunach, stoi w pokoju i jedynie kurz łapie. BArdziej woli się bawić rowerkiem, wciska w nim melodyjki i tańczy przy noch...
 
No to poszalałyście widzę z zakupami. Nas dopiero czekaja zimowe zakupy :sorry:
Majka mi się wydaje, że konik bujany będzie ok, pod warunkiem, że Maja lubi sie bujać, przeciez dzieci są tak różne, że ciężko trafić w gust :cool2: Dobrusia lubi sie kołysać i też myslimy o jakiejś bujawce dla niej :tak:
 
Maja wlasnie bardzo lubi sie bujac,w zlobku okupuje takiego plastikowago konia na biegunach.A ja myslalam o takim tradycyjnym.
 
reklama
A to moje zakupy zimowe. Butki dla chłopaków


I zimowe ubrania - niebieskie Stasia i szaro-czerwone Wojciaszka. Kurtka Stasia jeszcze w zeszłego roku (wtedy była za duża), ale nie wiem, czy nie będę musiała dokupić jeszcze czegoś cieplejszego. A te spodenki z przeceny.
 
Do góry