reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Podoba mi sie nowy wozek Olenki szczegolnie,ze ma duzy kosz,uchwyt na napoje i jest napewno wygodny tym wlasnie bede sie sugerowala przy wyborze nastepnej spacerowki czyli gdzies za rok ta moja mam nadzieje,ze starczy na troche,chociaz juz bym ja zmienita;-)
 
Ola ma bardzo fajną spacerówkę:tak:. My mamy chicco i jesteśmy bardzo zadowoleni...super łatwo się prowadzi. A ponieważ z tylu ma duże koła, to sama ją sprowadzam i wciągam po schodach z Małym w środku, bez pomocy innych. Bo u nas nie dość, że mała winda i wózek pod tym kątem wybieraliśmy, żeby się w niej zmieścił, to jeszcze przy wejściu do bloku jest 10 schodków i nie ma podjazdu:no:
 
Piszecie o spacerówkach - ja nie mam typowej, bo mam wózek wielofunkcyjny coneco toledo :-), o taki: TOLEDO CONECO 2xFOLIA+ŚPIWOREK POLARKOWY wys.0z.- (540839501) - Aukcje internetowe Allegro , i uważam że to był dobry zakup, najbardziej chyba podobają mi się te duże i pompowane koła :tak: gondola maleńka, ale posłużyła nam do 6 m-cy :tak: trochę się bałam przejścia na spacerówkę, ale moje dziecko jest bardzo zadowolone i o to chyba chodzi :-D No i genialnie się sprawdza na wrocławskich chodnikach :-D
 
Joasiek moja koleżanka też ma tali wózeczek i jest ogólnie zadowolona. Tylko gondolka jej za długo nie posłuzyła, no ale Jej synuś urodzil się duży. Ale nie narzeka:-)
 
Mój Jasio nadal jeździ w gondoli - to jedno dobre w tym moim wózeczku (po pompowanych kołach) - ale w marcu będę musiała się przerzucić na spacerówkę ale liczę na to, że ta zima się już skończy :tak:
 
reklama
Do góry