reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózek, wyprawka, fotelik... Zaczynam panikować

ja właśnie wózka szukałam najdłużej, ale pomogły opinie z Internetu między innymi i kupili Elea w wersji 3w1 z gondolą, spacerówką i fotelikiem, przede wszystkim ze względu na wagę, stabilność i zajmowanie małej ilości miejsca po złożeniu
 
reklama
fajny wózek,przede wszystkim ma fajne ustawienia które można z łatwością zmieniać,a fotelik z maxi cosi to chyba najlepszy wybór jaki mógł być
 
Elea bardzo fajny wybor, fajnie sie sklada i zwrotna, i jak ma sie fotelikz Maxi Cosi tez pasuje... Jeszcze fajna jest mura..
 
braliśmy Murę pod uwagę, w sklepie doradzono nam, ze jak mieszkamy w bloku i raczej będziemy poruszać się po miejskich chodnikach to Elea okaże się lepsza, zaufaliśmy :)
 
My akurat poza miastem mieszkamy i u nas mura sie swietnie sprawuje... pierwszy spacerek za nami i malego nie wytrzeslo czyli amortyzacja sie sprawdza... i szczerze mowiac leciutko sie jezdzi mimo gabarytow...
 
nie panikuj, usiądź spokojnie i słuchaj, jak Co zależy na lekkim wózeczku wielofukncyjnym i w niekoniecznie dramatycznie wygórowanej cenie to weź pod uwagę graco evo, na prawdę przyjemny wózek z bardz porządnymi podzespołami przy opcji 3w1 :) a poza tym co jeszcze zostało? co z wyprawki potrzebujesz? chętnie doradzimy :)
 
spokojnie to tylko ciąża - jak to mawiała moja babcia :) gotowe listy znajdziesz wszedzie, poza tym podpytaj też znajomych mam, oprocz ciuszkow, srodkow higienicznych rowniez potrzebujesz wlasnie fotelika, lozeczka, wozka
Z fotelików to mogę Ci polecić już wieksze, np graco coast i nautilus - są powyżej 9 kg, ale serdecznie zachęcam do obejrzenia, bo łatwo się montuje, są tanie i wytrzymałe.
z wózków to graco evo - wielofunkcyjny wózek, z przekladaną rączką, dzieki czemu możesz widziec maluszka
oraz jane muum z tych w przystepnej cenie wielofunkcyjny wózek ze stabilną konstrukcją
 
My akurat poza miastem mieszkamy i u nas mura sie swietnie sprawuje... pierwszy spacerek za nami i malego nie wytrzeslo czyli amortyzacja sie sprawdza... i szczerze mowiac leciutko sie jezdzi mimo gabarytow...
rzeczywiście, wtedy lepiej murę kupić, my też juź jeździmy :) elea bardzo dobrze się prowadzi nawet jedną ręką, bo dużo dają te skrętne koła z przodu
 
My kupiliśmy używany wózek Cruiser gondola+spacerówka bardzo tanio. Fotelik maxi-cosi dostaliśmy "w spadku" po synku koleżanki. Jeśli coś się nie sprawdzi to najwyżej kupimy jeszcze raz.
 
reklama
I tak jak juz maluch bedzie biegal to sie przerzuce na mala parasolke, mamy akurat taka w ktorej starszak jezdzil jest to Quinny Yezz fajna laeciutka i na prawde malo miejsca zajmuje po zlozeniu same zobaczcie :) IMAG0179.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0179.jpg
    IMAG0179.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 125
Do góry