reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
dziewczyny weszłam na wasz wąteczek bo uwielbiam tematy wózkowe:-D
ja jestem mamusią listopadową i mamy wózek bexa ax 3 i poweim wam że gondolka nam spokojnie starczała do weekednu majowego a potem antoni przesiadł do spacerówki a maluszkiem to on nie jest :tak:więc jeżeli chcecie ten wózio zakupić to bez obaw gondolka starczy wam na długo:tak:
jeżeli jest jakas mama ze szczecina i chciałaby go zobaczyć to nie ma problemu:tak:w sklepach tego wózka nie ma bynajmniej jak ja kupowałam w ubiegłym roku w październiku to producent powiedział mi że wózek można tylko zamówić przez neta:tak:
pozdrawiam i życzę szybkich i szczęśliwych rozwiązań:tak:
 
Dziewczyny - ja może Was zdziwie ale ja mam wózek taki wielofunkcyjny wlasnie co sie robi głeboki ze spacerówki jak pisałyscie, ale bardzo sobie go chwalę, oprócz przykrycia na nogi ma jeszcze gondole szczelnie zamykaną a do tego wszystkiego przykrycie. Jak to wszystko sie zalozy to az strach żeby sie dziecko nie udusiło a nie ma mowy zeby cos zawiało. Ja rodzilam w sierpniu i cala zime przejezdzilam a dziewczyny co kupily takie z osobna gondola musialy juz w lutym/marcu przesiadac sie do spacerowki a te w wiekszosci sa przodem do kierunku jazdy wiec nieciekawie. Dodatkowym plusem jest to ze zeszla zime kiedy Zuzia miala 1,5 roku przejezdzila okryta jak niemowlak tylem do kierunku jazdy i nic jej nie wialo. No i plus to ze mozna tą "gondolę" podwwyzszac oparcie.
Wózek mam umyty na myjni:-D i spakowany czeka , bylam z niego zadowolona wiec nie bede kupowala nowego.
Minusem jest wg mnie to ze nie ma skretnych kółek, ale łatwo sie prowadzi, zwlaszcza wersje gleboką.:tak:
 
Ja mam problem z wózkiem :( Ponieważ podobają mi się dwa... I nie wiem jaki kupić, Nie wiem który lepszy by był....

Te 2 wózki sa wielofunkcyjne maja w zestawie fotelik samochodowy.
Ten pierwszy ma takie wymiary:

szerokość: 59cm
wysokość: 106cm
długość: 110cm
Waga wersji głębokiej 16,5 kg

A ten drugi to:
Szerokość wózka bez kół: 60 cm
Siedzisko wersji głębokiej: 85 x 37 cm
Waga wersji głębokiej 15,5 kg


Jaki wózek Wy byscie woleli pierwszy czy drugi? :)
Wiem to nie są aż takie ładne, ale chciałam taki do 800 zł bo nie dam rady kupić droższy :(

Pierwszy:
http://img254.imageshack.us/img254/6008/swretyryhreytr.jpg

Drugi:
http://img254.imageshack.us/img254/5373/wozek.jpg
 
hmmm moze i macie racje z ta gondola jeszcze mam troche czau wiec bede cos szukac, jednak dobrze ze ten watek został utworzony, bo kazda maoze drugiej cos zasugerowac... dziekuje za opinie....
 
Jaki wózek Wy byscie woleli pierwszy czy drugi? :)
Wiem to nie są aż takie ładne, ale chciałam taki do 800 zł bo nie dam rady kupić droższy :(

Pierwszy:
http://img254.imageshack.us/img254/6008/swretyryhreytr.jpg

Drugi:
http://img254.imageshack.us/img254/5373/wozek.jpg


ja mam pytanie do ciebie czy to twoje pierwsze dziecko i czy jeszcze chcesz miec ?
bo wydaje mi sie ze rozowe wozki to troche mala "durnota" z tego względu ze jak drugi bedzie syn to w rózowym bedzie jezdzil? chyba ze bedziesz kupowala pozniej drugi.... takie moje zdanie na temat wozeczkow w rozu
 
ja mam pytanie do ciebie czy to twoje pierwsze dziecko i czy jeszcze chcesz miec ?
bo wydaje mi sie ze rozowe wozki to troche mala "durnota" z tego względu ze jak drugi bedzie syn to w rózowym bedzie jezdzil? chyba ze bedziesz kupowala pozniej drugi.... takie moje zdanie na temat wozeczkow w rozu

Tak to moje pierwsze dziecko. I chce mieć tylko jedno. No masz racje ale bardzo mi sie podoba ten kolor dla małej księżniczki. A jeśli bym miała 2 i chłopczyk to ten różowy wózek oddam potrzebującym, a kupie z niebieskim. To żaden problem... Wiadomo nie kupie drogi tak do 800 albo 900 bo jak dla mnie to czysta głupota żeby za wózek kupować po 2.000 zł :)
 
Mirelka5 moja rada jest taka: nie istotne jaka cena wózka, ja mam wózek zastępczy już 4 letni od brata z firmy Tako. Wózek też jest w takich cenach. Baardzoo wygodny, świetnie się go prowadzi. TAKO NATALIA + wysyłka 24h GRATIS!!! PROMOCJA!!! (678001919) - Aukcje internetowe Allegro dokładnie ten model w kolorze pomarańczowym. Jeśli chodzi o kolor ja też brałabym jakiś uniwersalny pasujący do dziewczynki i do chłopca. Ten model jest zgrabniutki ale zarazem dla duży dla dziecka:) No i zaleta jest taka, że w przeciwieństwie do wielu nowych, drogich modeli ten ma bardzo wiele rozpinanych zakamarków podszytych siateczką, które przez lato są bardzo przydatne, kolejny plus wózeczka na który faktycznie powinno się zwracać dużą uwagę to to że maja przekładaną rączkę czyli dziecko może być przodem lub tyłem do kierunku jazdy, więc na spacerku gdy świeci słoneczko prosto na twarz maleństwa wystarczy jednym pociągnięciem zmienić stronę prowadzenia wózka:)
 
Tak to moje pierwsze dziecko. I chce mieć tylko jedno. No masz racje ale bardzo mi sie podoba ten kolor dla małej księżniczki. A jeśli bym miała 2 i chłopczyk to ten różowy wózek oddam potrzebującym, a kupie z niebieskim. To żaden problem... Wiadomo nie kupie drogi tak do 800 albo 900 bo jak dla mnie to czysta głupota żeby za wózek kupować po 2.000 zł :)

dla mnie to glupota kupowac wozek zeby pozniej jak cos oddac :) trzeba myslec do przodu i brac pod uwage rodzenstwo no ale jak kogos stac oddawac wozek i kupowac nastepny ... to dopiero czysta głupota
 
reklama
dla mnie to glupota kupowac wozek zeby pozniej jak cos oddac :) trzeba myslec do przodu i brac pod uwage rodzenstwo no ale jak kogos stac oddawac wozek i kupowac nastepny ... to dopiero czysta głupota

Ja nie należę do chamskich osób... Gdy mi wózek juz nie będzie potrzebny to może ktoś z znajomych będzie potrzebował... Albo z rodziny... To przeciecz nie będę brała od nich pieniędzy. A ten różowy wózek to mi kupują rodzice na pół z rodzicami męża :)
 
Do góry