reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Helena jednak nie bierzesz na obrotowych kółkach???
ja już mam na oku jeden... ale dopiero jak będę pewna na 100% to wkleję....:tak:
bo boję się że znów coś mi podpowie żeby zmienić zdanie :-p


gosiaczekkkk powiem Ci tak... najlepiej patrz na to żeby miał możliwość zmiany rączki do kierunku jazdy i przeciw....wiesz chyba o co chodzi??
żeby dzidzai mogła być przodem do ciebie albo również i tyłem...
później żeby dobrze się go prowadziło... czyli z czego sie przekonałam żeby nie miał wszystkich 4 kółek sztywnych (tym bardziej jeśli kupujesz 3w1 i póóźniej będzie Ci miał służyć jako spacerówka) są teraz modne na obrotowych kółkach z możliwością blokady)
no i chyba trzecia rzecz to żeby miał sztywną gondolę ,
a reszta to takie dodatki, że jeden ma dodatki takie a inny takie....
ja wybierałam z serii 3w1 i będzie on miał gondolę, spacerówkę, fotelik i parasolkę...oraz torbę... a reszta to te wszystkie bajery jak moskiteria , i hamulce takie czy takie joła pompowane bo podobno najlepsze ;-)
pokaż może jakie masz woóle typy... to się coś doradzi :tak:
 
reklama
Widzę, że jednak wątek został... no dobra to wklejam swój wózio:

Wersja głęboko-spacerowa-kupiono w hurtowni Askot we Wrocławiu na wyprzedaży ( 1199 zł)
W skład weszły:
Spacerówka XA
Gondola X-Pram
Adaptery do gondoli
1 x folia p/deszczowa (do gondoli)
Moskitiera
Mała torebka
Śpiworek do spacerówki
Pompka do kół

Fotelik dokupię używany.
 

Załączniki

  • x-l-xa-ex-gond-zielona.jpg
    x-l-xa-ex-gond-zielona.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 93
  • x-l-xa-ex-sp-czerw.jpg
    x-l-xa-ex-sp-czerw.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
BEXA B3 wózki 3w1 + fotelik samoch KOłA pompowan (696112561) - Aukcje internetowe Allegro

ja na 100% kupuję ten. Ma świetne funkcje i przede wszystkim regulowaną wysokość oparcia gondoli a to jest baardzoooo przydatne!! pompowane koła skretne co jest ogromnym plusem no i ta funkcja kołyski w gondoli:) coś wspaniałego. Co do kół, muszą być duże bo przecież spacerki wypadną nam na okres zimowy więc w zaspach nie mam zamiaru się zakopać:) ja kupuję chyba we wrzesniu bo w zasadzie jeszcze jest troche czasu a nie chce żeby tak długo stał pusty, bo już teraz nie potrafię doczekać się córeczki a co dopiero jak będę widziała wózek w domu:)
 
A oto nasz wybór - Implast Boder SD IMPLAST BOLDER SD Fotelik gratisy Zestaw 2009 (693764850) - Aukcje internetowe Allegro
Testowałam w sklepie, wszystko chodzi cudnie(budka itp.)a co do jeżdżenia, to jedną ręką kręciłam po sklepie ósemki. Sama bym chętnie do niego wsiadła heh...:zawstydzona/y::-) Nad kolorem się jeszcze zastanawiamy, na razie wybrałam ten czarny z różowo-szarymi kółeczkami :)

Magda ja na początku też zastanawiałam się nad BEXĄ tyle że AX(chyba tak się nazywa), ale zobaczyłam na żywo kobietę z tym wózkiem (tylko nie wiem jaki to był model) i gondola była okropnie mała, dlatego zrezygnowałam.
 
Ostatnia edycja:
Marta wózeczek klasa ale cena mnie troszkę przeraża:D mój kosztuje 1500zł a dla mnie to jest max co mogłabym dać:) jak kogo stać oczywiście, ale wózek super:)
 
Marta wózeczek klasa ale cena mnie troszkę przeraża:D mój kosztuje 1500zł a dla mnie to jest max co mogłabym dać:) jak kogo stać oczywiście, ale wózek super:)
Mnie ta cena też przeraża, ale cóż poradzę...Stwierdziłam, że wolę kupić wielofunkcyjny raz a dobrze(naczytałam się mnóstwo opinii o przeróżnych wózkach). Bexa też mi się bardzo podobała tyle, że w Szczecinie w żadnym sklepie go nie mieli do obejrzenia:-( No ale mówię, ja szukałam wózia z jak największą gondolką;-)
Acha a co do ceny tego mojego wózka to akurat na tej aukcji jest jeszcze z parasolką i śpiworem, tak na prawdę kosztuje coś koło stówki mniej. Zawsze coś:-)
 
Ostatnia edycja:
ale dobrze, że zwróciłaś mi uwagę na rozmiary gondoli, ja osobiście nie widziałam go na żywo, a na komputerze nie widać wielkości:D kurcze nie wiem czy gdzieś na moim terenie jest sklep z tymi wózkami ale zanim go zamówię muszę najpierw pooglądać go na żywo :-)
 
a jakie musi mieć gondolka mniej więcej rozmiary żeby się zaliczała do tych "większych";-)

gosiaczekkk własnie patrzyłm jeszcze raz na wózki heleny i masz rację...
żaden nie ma typowej gondoli....:no:
nie chciałabym aby mi dziecko przemarzło.....:no::no::no:
 
reklama
Porównałam właśnie wielkości tej gondoli z bexa do wózka quinny speedi, mam go w domu więc wiem jak wygląda na żywo i muszę przyznać, że bexa b3 bo taki model chcę kupić ma większą gondolę niż quinny więc już jestem spokojna:D córka mojego brata ma 6 mies. i jeszcze bez problemu mieści się do gondoli z quinny a dla porównania wymiary gondoli quinny: 76 x 33 x 20 cm
wymiary gondoli bexa b3: 78×37

Córcia brata nie należy do maleńkich dzieci:) jest strasznie "puclata". Urodziła się w styczniu więc dodatkowe kocyki itp. też pomieściły się w gondoli. Naprawdę spokojnie takie wymiary starczą. Wydaje mi się, że gdyby gondola była większa to to już by był wózek w wersji kombi:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry