reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
Wozek sie nie sprzedal za tyle ile bym chciala wiec nie sprzedaje hehehe. I nie zaluje bo po wypraniu siedzisk i zlozeniu wszystkiego do kupy zaczelam zalowac ze go sprzedaje wiec ciesze sie wsumie ze wyszlo tak jak wyszlo a po wakacjach moze wozki pojda do gory to wtedy sie zastanowie :-)
 
Wozek sie nie sprzedal za tyle ile bym chciala wiec nie sprzedaje hehehe. I nie zaluje bo po wypraniu siedzisk i zlozeniu wszystkiego do kupy zaczelam zalowac ze go sprzedaje wiec ciesze sie wsumie ze wyszlo tak jak wyszlo a po wakacjach moze wozki pojda do gory to wtedy sie zastanowie :-)

hehe ohh Ty...ja sprzedalam bo teraz poszly do gory wczesniej straszie spadly ceny ale i tam mi smutno:-(

Klaudzia
mozesz cos napisac o wozku mamas&papas ora??
 
Ostatnia edycja:
kLAUDZIA jak Twoja sprzedaz buzza??moj sie wczoraj sprzedal a przed chwila pojechal do nowego wlasciciela:-(

GRATULACJE!!!! (mam nadzieję że za dużo nie straciłaś) ja swojego na pewno do wiosny nie sprzedam bo zimy w parasolce sobie nie wyobrażam

Dziewczyny czy któraś z was ma taka spacerówke Wózek BABY DESIGN WALKER +FOLIA+OKRYCIE+KURIER (1145413326) - Aukcje internetowe Allegro , lub GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE + Solo 6M85 ELRE (1150425698) - Aukcje internetowe Allegro lub moze polecic jakas lekka, z tacka i plastikowym podnóżkiem oraz normalna raczka tzn bez regulacji wysokosci i rogów oraz na 4 kołach do 500zl nowa.

royanna i Kilolek maja tego typu wózek wiec na pewno doradzą
 
Dziewczyny czy któraś z was ma taka spacerówke Wózek BABY DESIGN WALKER +FOLIA+OKRYCIE+KURIER (1145413326) - Aukcje internetowe Allegro , lub GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE + Solo 6M85 ELRE (1150425698) - Aukcje internetowe Allegro lub moze polecic jakas lekka, z tacka i plastikowym podnóżkiem oraz normalna raczka tzn bez regulacji wysokosci i rogów oraz na 4 kołach do 500zl nowa.
Ilona ja widzialam to graco w sklepie i nawet fajnie sie prezentowal przez ta tacke..jest lekki i tani...a co to ma byc wozek dla Ciebie??z buzzem cos nie tak??

Aga co do mojej sprzedazy to nic nie stracilam hehe:-)nawet troszke zrobilam hehe:-)
 
Dziewczyny czy któraś z was ma taka spacerówke Wózek BABY DESIGN WALKER +FOLIA+OKRYCIE+KURIER (1145413326) - Aukcje internetowe Allegro , lub GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE + Solo 6M85 ELRE (1150425698) - Aukcje internetowe Allegro lub moze polecic jakas lekka, z tacka i plastikowym podnóżkiem oraz normalna raczka tzn bez regulacji wysokosci i rogów oraz na 4 kołach do 500zl nowa.
czytalam opinie na temat Graco podobno plastiki sie topia pod wpływem słońca :/ a ten pierwszy to podobny ma kIlolek tylko sprint to fajny podoba mi sie i kolorek zeilony to moj typ
 
reklama
Do góry