reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

My tez mamy puzle piankowe ale ja od razu kupilam z takimi duzymi elementami (cyferki i literki) zeby mi Madzia ich nie wyciagala zwlaszcza tych malych elementow
 
reklama
Ja też przy kupnie zwracałam uwage na małe elementy. Mimo to popodklejałam co poniektóre, żeby ich poprostu nie zgubić...
 
Neverend a pomarańczowy to taki blady jak na zdjęciach czy bardziej soczysty? Bo na zdjęciach zielony mi się bardziej podoba:)

Zielony jest bardziej oczo...yhm...Bardziej taki jarzący...
Sama się gubię w tej kolorystyce.

IZABELA>>Z firmy Baby mix są takie prezentowe rzeczy... Zabawki bla bla...
Najlepiej takiemu szkrabowi zabawkę edukacyjną - książeczkę np... Z Tiny Love są fajne:)
 
reklama
ktoś mi powiedział ciastolina ale dla mnie to chyba za bardzo do przodu?

A Iwonko o które duplo ci chodzi, bo ja też nie kumata jestem w tym temacie?
 
Do góry