reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Ja kupiłam otulaczek bawełniany Motherhood chyba za 29 zł. Co do wyprawki to ja ciuszki mam prawie wszystkie nowe - bo nawet bodziaki po Anieli się słabo nadawały (poza kilkoma białymi) bo to różowo/kwiatkowo/motylkowa.... dziewczyna ;-) a jakoś głupio mi chłopaczka w dziewczęce ciuchy ubierać. Trochę oszczędziliśmy na wózku ale na gondolę ponad 500 zł poszło (Anieli kupiliśmy samą spacerówkę)... ale ja nigdzie tego nie spisywałam ile na co, więc żyję w błogiej nieświadomości i może lepiej niech tak zostanie :baffled:
 
reklama
dzięki, tylko że ten jersey to nic innego jak frota po prostu :-(wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Już byłam na allegro na poszukiwaniach...

Jersey to nie frota, mam prześcieradła z jerseyu i jest to zupełnie co innego, zresztą wole frotę bo solidniejsza niż jersey...
 
No to mi ulżyło że jersey to nie to frota, bo na tych zdjęciach z allegro to tak wygląda, nawet podpisane: froti :eek: A jesli już frota, to jakiej firmy polecacie te przescieradełka, bo jest dużo i pewnie frota frocie nie równa tak jak i polar;-)? Widzialam zdaje się Matex, Drewex...
 
Anais oni czasem dają zdjęcia kolorów np prześcieradeł frotowych bo sa takie same...może tak akurat było tam gdzie patrzyłaś
ja nie polecam konkretnej firmy tylko zwrócić uwagę żeby to bawełna była bo czasem bywają mało bawełniane froty :)
 
Ja to długo czekałam żeby w końcu "stać mnie" było na małego szkraba. Ale znam ludzi, którzy decydują się na dzieci gdy nie mają prawie nic i jakoś życie im się w końcu układa. Ja nie jestem taka odważna. Najpierw musiała być stała praca a potem oszczędności na wyprawkę. Inaczej bym nerwowo nie uniosła tej odpowiedzialności. Już taki mam charakter :-(

Ja również lubie mieć "poukładane życie", co wcale nie znaczy, ze nie jestem spontaniczna, bo malutką planowaliśmy w przyszłym roku, a że wyszło wcześniej to super :-D
Ale bez mieszkania, oszczędności i w miare pewnej pracy chyba bym sie nie zdecydowała. I tak nie planowaliśmy zmiany samochodu, ale że wózek okazał się sporym bagażem i do tego nas mała "zmusiła" ;-)

no i ten lawenol za 3 zł, dopiero mi zamówili w aptece:zawstydzona/y:a i pampersy jeszcze:zawstydzona/y::-D

Kupiłam dzisiaj lewanol. Zapłaciłam całe 1,40 zł :tak::szok:
 
reklama
Do góry