reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

reklama
Widzę Deli że masz radochę jak ja :) SUPER! A jak już Ci A. mebelki złoży i je ustawi to w ogóle będzie ściskać za gardło. Koniecznie proszę o zdjęcia!
 
Ewelinko mnie już ściska jak patrzę na fotelik, który zostawiłam wczoraj w sypialni, a nie schowałam od razu do schowka....
A co dopiero jak łóżeczko i komodę mi postawi ...
Pólka musi poczekać chwilę, bo wiertarkę trzeba przywieźć,a le to już drobiazg będzie :)))
Foty na pewno dam :)
 
My mamy częśc rzeczy nowych a częśc używanych, właściwie to niektóre ciuszki tylko używane :tak:
Też mieliśmy odłożone pieniążki dla dziecka bo tak to byłoby raczej ciężko :baffled:
Ja nie mam jeszcze leżaczka i karuzeli do łóżeczka bo chciałabym to dostac od rodzinki ;-)
Zaczną się pielgrzymki odwiedzinowe o każdy będzie pytał co kupić, to pomyślałam żeby się złożyli na to :-D
Bo już pluszowych maskotek pewnie będę miała dośc :zawstydzona/y:
A z drugiej strony np. karuzelki też są różne a wolałabym mieć taką jaka mi się podoba...
.... no i co tu zrobić?? :-)
 
Ewelinko mnie już ściska jak patrzę na fotelik, który zostawiłam wczoraj w sypialni, a nie schowałam od razu do schowka....
A co dopiero jak łóżeczko i komodę mi postawi ...
Pólka musi poczekać chwilę, bo wiertarkę trzeba przywieźć,a le to już drobiazg będzie :)))
Foty na pewno dam :)
Nasz fotelik jeździ zapakowany w samochodzie i już z 3 razy marudziłam, żeby go przyniósł mój na górę. Ale on się uparł, że lepiej będzie jak pojeździ to się go przynajmniej nie zapomni. :-)
A przez dłuższy czas marudziłam, żeby pojechać do garażu taty w którym trzymamy stelaż od wózka i spacerówkę, bo razem ze spacerówką mój schował te nakrycie na nóżki. A to przecież i do gondoli się doczepia. W końcu w niedzielę się wziął i zlitował. Od razu przymierzyłam do gondoli a on do mnie z tekstem "to tego nie mogłaś się tak doczekać?" i w śmiech. :-D
W końcu miał rację. Najważniejszy fotelik bo w nim dziecko ze szpitala się przywozi a po to "coś" to on spokojnie by zdążył zajechać, bo przecież od razu się z dzidzią na dwór nie wychodzi. :-D

Jego zdrowy rozsądek mnie czasem wkurza normalnie. :sorry:
 
A my spłukani totalnie, w dodatku przed przeprowadzką i czekamy wlaśnie na wypłaty a muszę jeszcze kupić pościel do łożeczka a przynajmniej prześcieradełko i ochraniacz, bo na poczatek to może mały będzie spać w śpiworku. Widziałam ostatnio coś takiego i zastanawiam się czy może to kupić: Calineczka Artykuły dla dzieci i niemowląt
Napiszcie co o tym sądzicie? Wygląda to podobnie jak otulaczek z motherhood tylko chyba cieplejsze bo z polarku.
A co do prześcieradeł, to macie z froty? Bo ja wszędzie tylko takie z froty widzę a chciałabym zwykłe, tj gładkie. Może widziałyście gdzies w jakimś sklepie w necie? Na łóżeczko 140X70.
Kurcze, zazdroszczę Wam że pokoiki juz prawie gotowe, ja nadal nawet nie wiem jak wyglądają mebelki które zamówiłam bo stoją w pakach w piwnicy a mąż mi mówi żebym tam nawet nie zaglądała :baffled: Dobrze że wczoraj przyszła kuzynka męża i przyniosła mi trochę ciuszków po swoim synku to się trochę odstresowałam przeglądając te malutkie spodenki i kaftaniki...Przeprowadzka w piątek. Malutki musi jeszcze trochę wytrzymać w brzuszku, eh...
 
A my spłukani totalnie, w dodatku przed przeprowadzką i czekamy wlaśnie na wypłaty a muszę jeszcze kupić pościel do łożeczka a przynajmniej prześcieradełko i ochraniacz, bo na poczatek to może mały będzie spać w śpiworku. Widziałam ostatnio coś takiego i zastanawiam się czy może to kupić: Calineczka Artykuły dla dzieci i niemowląt
Napiszcie co o tym sądzicie? Wygląda to podobnie jak otulaczek z motherhood tylko chyba cieplejsze bo z polarku.
A co do prześcieradeł, to macie z froty? Bo ja wszędzie tylko takie z froty widzę a chciałabym zwykłe, tj gładkie. Może widziałyście gdzies w jakimś sklepie w necie? Na łóżeczko 140X70.
Kurcze, zazdroszczę Wam że pokoiki juz prawie gotowe, ja nadal nawet nie wiem jak wyglądają mebelki które zamówiłam bo stoją w pakach w piwnicy a mąż mi mówi żebym tam nawet nie zaglądała :baffled: Dobrze że wczoraj przyszła kuzynka męża i przyniosła mi trochę ciuszków po swoim synku to się trochę odstresowałam przeglądając te malutkie spodenki i kaftaniki...Przeprowadzka w piątek. Malutki musi jeszcze trochę wytrzymać w brzuszku, eh...

Anais ja nie wiem jak to sie sprawdza ten otulaczek, nie kupuje takiego, moze mi rożek wystaczy, ale fajnie ze sa takie cuda - zawsze pozneij jako kocyk moze słuzyc, chociaz wydaje mi sie ze jest taki milutki ale jednak sztuczny - jakis poliester czy polarowy. Ja kupiłam jak na razie jeden kocyk ale 100% bawełniany - drogie sa taki mały 90 zeta. A mój męzu i tak mówi ze przeciez mamy tyle kocy w domu:-Dno ja mu dam jakies stare duze koce dla dzidzi:-D

a co do przescieradeł to tez mam 2 frotowe i jedno, które kupiłam razem z pościelą ale nie na necie

jest fajne bo i poszewka na kołderke i przesieradełko ma zameczki z boku i mozna je zpiąc ze sobą i dziecko się nie odkryje. Jaka firma nie wiem - bo juz wyrzuciłam opakowanie. Ale prasuje sie nieciekawie. Te frotowe na pewno rewelka bardziej w praktyce.

A co do wydanej kasy no to cóż troche poszło. Nie mielismy niczego odłozone dla dzidzi, bo my dopiero nowa rodzinka i tyle co jako tako skonczylismy puste mieszkanko urządzać...i po prostu z tym przystopowac trzeba było...
Mam nawet wszystko spisane - nie to zebym dzidzi wypominac miała:-Dale męzu mnie tego nauczył - i spisujemy zawsze wszystkie wydatki dotyczacej jakiejś idei. I tak patrze na wyprawke dla dzidzi i dla mnie poszło dokładnie 2144zeta ale wliczam w to wszystkie witaminki, jakieś żelazo, najmniejsze drobnostki, za wizyty u ginka nie płaciłam. Ale wozek i fotelik jeszcze nie zakupiony no i ten lawenol za 3 zł, dopiero mi zamówili w aptece:zawstydzona/y:a i pampersy jeszcze:zawstydzona/y::-D
 
Ja też mam spisane i też mnie tego moje kochanie nauczyło :)
My juz mamy wszystko, ale kwoty nie będę wpisywać, bo szczerze szalałam na maxa więc u mnie poszło sporo na córeczkę, ale nie żałuje ani złotówki :).

Ja mam prześcieradła z froty, sami takie mamy na nasze łóżko więc i małej kupiliśmy :)
Co do kocyka to my też bawełna :)

Zdjęcia mebelków jutro, bo moje kochanie składa sam i niestety troszkę to trwa ...
 
reklama
ja bym kocyka polarowego na teraz nie polecała bo pod nim maluch się bedzie pocił - na jesień/zimę i owszem, ale teraz raczej bawełniane...mój starszak nawet czasem jak się w domu na polarowym położy czy lekko nim przykryje to cały spocony...
 
Do góry