reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

Dostalam trzy pojemniczki i do kazdego mam zebrac z pieluszki troche kupy. Tylko jak?? Obecnie kupy mojego malca maja konsystencje wody i natychmiast wsiakaja w pieluche :dry: Moze ktoras z mam zna jakis sposob, zeby jakos zlapac te kupke. Moge posadzic malego na nocnik, ale wiadomo jak to jest, zawsze jak sie chce pobrac maluchowi probke moczu lub kupy to jak na zlosc nic :no: Jesli ktoras z was zna jakies rozwiazanie to bylabym wdzieczna :tak:

z tego co wiem są do kupienia w aptece takie woreczki które się przylepia lekko do skóry i wtedy kupka lub mocz do badania są w niego złapane :tak:

o cos takiego :tak:
GALMED Bydgoszcz

a na biegunkę to widziałam sok hippa z kleikiem marchwiowo ryżowym ale czy działa i jaka jest dostepność go u ciebie to nie wiem :no:

HIPP ORS 200 umożliwia zwalczenie biegunki w naturalny sposób. Towarzysząca biegunce utrata płynów i składników mineralnych jest szybko uzupełniana, co pozwala rozpocząć wczesny powrót do diety stosowanej przed wystąpieniem biegunki (realimentację). Podawanie HIPP ORS 200 zapobiega odwadnianiu organizmu i problemom z krążeniem. Dzięki specjalnej kompozycji marchwi, ryżu i składników mineralnych, HIPP ORS 200, w odróżnieniu od innych płynów nawadniających, już od samego początku jego stosowania dostarcza organizmowi niezbędnych i dobrze tolerowanych składników odżywczych. Uszkodzony nabłonek jelitowy podlega dzięki temu szybkiej regeneracji.




ORS (oral rehydration solution - doustny płyn nawadniający)
 
reklama
Gosia, te woreczki są do poboru moczu, mają taki kształt, ze chyba samego kału sie do niego nie da złapać.
Ma-Rita, Proponowałabym zadzwonić do laboratorium i zapytać co w takiej sytuacji zrobić. Rożne laboratoria mają swoje wymagania i sposoby.
 
Ja bym posadziła na nocnik. A nóż zrobi...:-)
U nas katar cały czas trwa- juz miesiąc. Ale byłyśmy u kontroli i poza katarem nic się nie dzieje. Mamy jakies kropelki homeopatyczne i tyle...
 
Rozalka, rozpuszczasz Kubusiowi te granulki? Na stronce jest napisane, że jest to preparat dla dzieci powyżej 3 roku życia :confused:

Vitis Pharma * SI?A * WIEDZA * WITALNO?Ơ*
Mam w saszetkach.Złą stronkę wkleiłam.Saszetki są też dla niemowląt.
"Lactobacillus rhamnosus GG posiada potwierdzoną w badaniach zdolność kolonizacji jelit. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt do 6-9. miesiąca życia, u których bariera jelitowa nie jest jeszcze wystarczająco szczelna aby prawidłowo chronić przed alergenami a także innymi niekorzystnymi dla zdrowia czynnikami."
Ale są ważne też póżniej,gdy mniej się karmi mleczkiem mamy(w maminym mleku są naturalne probiotyki)
 
A i jeszcze ciekawa informacja...
Lactobacillus rhamnosus GG korzystnie wpływa na stan jamy ustnej i zębów. Utrudnia innym bakteriom, a zwłaszcza bakteriom próchnicotwórczym Streptococcus mutans przyleganie do zębów i rozmnażanie się. Jest to szczególnie ważne u niemowląt, u których nie ma możliwości ich usuwania, np. poprzez codzienne mycie zębów.
To o Dicoflorze jeszcze.
 
Sara chora
kaszel .krzetuszenie ,dławienie i potem zyganko
narazie spi wiec moge spokojnie cos napisac bo inaczej ciagla ja obseruje bo chlusta jedzeniem az strach, ze sie zaksztusi:-(
 
reklama
Niech Sarunia jak najszybciej dochodzi do siebie:tak: My już kończymy ten beznadziejny katar. Jutro już powinno go nie być, ale wczoraj i dzisiaj w nocy trochę się z Victorem namęczyłam - nie powiem:-p Ściąganie gruszką kataru i płukanie noska wodą morską już mam opanowane, ale mam nadzieję, że nie będę musiała tego powtarzać w najbliższym czasie:tak:
 
Do góry