reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
jedna z bakeri ktora powoduje sepse sa meningokoki wiec nie ma pwenosci i zadnego zabezpieczenia , ze dzicko nie zachoruje na sapse
dlatego nam odradzono
 
jedna z bakeri ktora powoduje sepse sa meningokoki wiec nie ma pwenosci i zadnego zabezpieczenia , ze dzicko nie zachoruje na sapse
dlatego nam odradzono

tak, poza tym jest kilka odmian meningokokow powodujacych sepse a szczepionka jest tylko na jeden typ. Tutaj w Irlandii szczepienie przeciwko meningokokom jest obowiazkowe i pierwsza dawke podaje sie podobno tuz po narodzinach dziecka. Milenka bedzie po raz pierwszy szczepiona w listopadzie.
 
heh no wlasnie. ja tez duzo slyszalam negatywnych opinii o tej szczepionce. wrr:wściekła/y: juz mam dosyc tych wszystkich szczepionek. powinien byc jeden kalendarz dla wszystkich i koniec:tak:
 
A my wczoraj zaliczyłyśmy wizytę u lekarza. Katar u Tosi nie mija a do tego doszła straszna chrypa+ biały nalot na języku. No i Tosia ma zapalenie gardła i jamy ustnej. Ma antybiotyk na te pleśniawki. Od pon. ide na L4, bo nie mam z kim Tośki zostawić. Przynajmniej sobie od [pracy odpocznę trochę...
 
na nalot to mam sposoba
bez zadnego aftinu i nystatyny
poprostu witamina C (mozan podac do dzioba lub pedzlowac)
zakwasza srodowisko i zadne grzyby nie urosna
 
no my wlasnie aftin i nystatyne mamy. I wit C również:-):tak:Fiolet tez mamy ale nie smaruje narazie, bo juz widze poprawe. Nie chce jej fioletować.
Dzięki Susu.
 
reklama
Do góry