reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
w poniedziałek była moja mama z małą u lekarza bo akurat musiałam iść do pracy:wściekła/y: i antybiotyk braliśmy do wtorku a od dziś tylko na syropku jest do końca tygodnia ale czasem mi kaszle nadal i dziś wymiotowała ale chyba przez zachłyśniecie:-(
 
a my dzisiaj sie wybieramy na kontrole do chirurga w sprawie pepuszka ale widze ze pepek ladnie sie wchlonil wiec mam nadzieje ze obejdzie sie bez nacinania i zaklejania:tak:
 
a ja ide w poniedzialek zaszczepic siebie na grypę a że karmię SZymcia piersią to też coś dla siebie wyciągnie. dla nas to dobry pomysł bo chodzimy na basen:tak:
 
Karola, a wolno się szczepić na grypę jak się karmi :confused: Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie, ale nie kojarzę sobie gdzie, więc nie wiem, czy to wiarygodne źródło.
 
Karola, a wolno się szczepić na grypę jak się karmi :confused: Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie, ale nie kojarzę sobie gdzie, więc nie wiem, czy to wiarygodne źródło.

ja też tak słyszałam, w mojej firmie właśnie były szczepienia i moi lekarze powiedzieli że ja w tym roku muszę odpuścić :-(
 
Karola, a wolno się szczepić na grypę jak się karmi :confused: Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie, ale nie kojarzę sobie gdzie, więc nie wiem, czy to wiarygodne źródło.
Mi powiedzieli,że nawet powinno się szczepić,ale ja się nie decyduję.(Kuba uczulony na białko kurze,a szczepionka na grypę je zawiera )
 
My wczoraj - niedziele - zaliczyliśmy wizytę u lekarza..Filip w piątek był ciut jakby zakatarzony, ale zdarzało sie tak już i przechodziło, wiec nie bardzo wiedziałam, czy jest sens wybierać sie do lekarza, w sobotę wieczorem dostał spory katarek, a w nocy zaczął sie kaszel i to spory, razem z chrypą...wiec w niedziele do lekarza, już nie czekałam do dzisiaj...i co zapalenie gardła...
Dostał antybiotyk, syrop na kaszel, kropelki do nosa (a w sumie do oczu i uszu:-D:-D:-D)witamina c...wiec sie leczymy...po wyzdrowieniu idziemy szczepić na grypę :tak: pani doktor poradziła, ze lepiej jednak sie zaszczepić..:confused::confused::confused:
 
Moj synek od tygodnia ma biegunke. Zaczelo sie tydzien temu od wymiotow, po dwoch dniach wymioty ustaly a pojawila sie biegunka. Lekarz stwierdzil grype zoladkowa, mialo przejsc w ciagu 5 dni, gora tygodnia. zamiast tego od soboty biegunka jest coraz gorsza :no: Dzis lekarz dal skierowanie na badanie kalu na pasozyty i inne bakterie. Dostalam trzy pojemniczki i do kazdego mam zebrac z pieluszki troche kupy. Tylko jak?? Obecnie kupy mojego malca maja konsystencje wody i natychmiast wsiakaja w pieluche :dry: Moze ktoras z mam zna jakis sposob, zeby jakos zlapac te kupke. Moge posadzic malego na nocnik, ale wiadomo jak to jest, zawsze jak sie chce pobrac maluchowi probke moczu lub kupy to jak na zlosc nic :no: Jesli ktoras z was zna jakies rozwiazanie to bylabym wdzieczna :tak:
 
reklama
Może wsadzić coś do pieluszki, jakiś niezbyt chłonny wkład na tę chwilę? Pewnie mały będzie cały ubabrany od tej kupy, ale nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Niestety nie mam też pomysłu co to mogłoby być :confused:
 
Do góry